1 winter
01 / 01

1 winter

Corporate Template

Read More
Понеділок, 27 червня 2022 10:00

Каталог рішень 22-ї сесії міської ради від 17.06.2022

 • Каталог рішень
 • 22-ї сесії Нікопольської міської ради VІІІ скликання
 • від 17 червня 2022 року

 

 1. Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Нікополя» Білому Сергію Олеговичу (посмертно)
 2. Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Нікополя» Демченку Вадиму Андрійовичу (посмертно)
 3. Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Нікополя» Линовецькому Юрію Івановичу (посмертно)
 4. Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Нікополя» Негусторову Олексію Олександровичу (посмертно)
 5. Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Нікополя» Романову Руслану Анатолійовичу (посмертно)
 6. Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Нікополя» Сейку Руслану Валерійовичу (посмертно).
 7. Про затвердження змін до міської програми сприяння організації призову громадян на строкову військову службу,приписки до призовної дільниці,  підготовки юнаків до військової служби, призову осіб із числа резервістів у особливий період та призову на військову службу по мобілізації у м. Нікополі на 2020-2022 роки.
 8. Про внесення змін до міської програми «Сприяння Нікопольському районному територіальному центру комплектування та соціальної підтримки, військовій частині А0593 Збройних Сил України, військовій частині А2110 Збройних Сил України, військовій частині 3011 Національної гвардії України, Нікопольському районному управлінню поліції ГУНП в Дніпропетровській області, Нікопольському міжрайонному відділу УСБ України у Дніпропетровській області на 2020-2022 роки» .
 9. Про перейменування та затвердження у новій редакції статутів комунальних закладів загальної середньої освіти Нікопольської міської ради
 10. Про затвердження у новій редакції Положення про управління комунального майна Нікопольської міської ради.
 11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Нікополя Нікопольського району Дніпропетровської області.
 12. Про щорічний звіт спеціальної постійної наглядової комісії Нікопольської міської ради.
 13. Про затвердження плану роботи Нікопольської міської ради на друге півріччя 2022 року.
 14. Про звільнення орендарів (наймачів) від орендної плати за договорами оренди майна комунальної власності територіальної громади м. Нікополя на час дії воєнного стану.
 15. Про надання орендних знижок орендарям (наймачам) за договорами оренди майна комунальної власності територіальної громади м. Нікополя на час дії воєнного стану.
 16. Про внесення змін та доповнень до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Міські автомобільні дороги-1» Нікопольської міської ради на 2022 рік, затвердженої рішенням Нікопольської міської ради від 04.05.2022 № 7-20/VIII та затвердити її у новій редакції.

 

 

 

 

 1. Про затвердження змін та доповнень до додатку 1 до «Програми розвитку благоустрою та інфраструктури м. Нікополя на 2020-2024 роки».
 2. Про внесення змін до рішення міської ради від 17 грудня  2021 року                                              № 87-15/VІІІ «Про бюджет Нікопольської міської територіальної громади на 2022 рік».
 3. Про укладання договору оренди землі на новий строк з громадянином Панкєєвим Денисом Олексійовичем за фактичним розміщенням гаражу на вул. Класичній, 23 у м. Нікополі Нікопольського району Дніпропетровської області.
 4. Про внесення змін до договору оренди землі укладеного між Нікопольською міською радою та фізичною особою-підприємцем Голуб Наталею Вячеславівною.
 5. Про внесення змін до договору оренди землі укладеного між Нікопольською міською радою та фізичною особою-підприємцем Немченко Олегом Олександровичем.
 6. Про внесення змін до договору оренди землі укладеного між Нікопольською міською радою та ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СТАРА ПРИСТАНЬ».
 7. Про внесення змін до рішення Нікопольської міської ради від 17.12.2021 № 37-15/VIІI « Про надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПЛАЦ» в оренду земельної ділянки за фактичним розміщенням головної та допоміжних будівель на просп. Трубників, 11а у м. Нікополі Дніпропетровської області».
 8. Про залишення нереалізованого нерухомого майна, що передається стягувачу в рахунок погашення боргу за Нікопольською міською радою.
Read 5236 times

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00