Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Четвер, 23 березня 2017 17:10

«В Україні рідній спадщина багата…»

  • Image Gallery

У червні 2016 року при дитячій бібліотеці-філії №6 КЗ «Нікопольська міська ЦБС» відкрилася  міська літературна студія «Яса». Ядро студії склали учасники Відкритого міського літературно-художнього конкурсу «Край п’яти Січей». Згодом до студії прийшли діти зі шкіл нашого мікрорайону, які мають хист до літературної творчості. Керівником студії став член Національної Спілки журналістів України, колишній редактор газети «Нікопольська правда» Георгій Герасименко Засідання студії проходять двічі на місяць. Діти навчаються основам віршування, мистецтву володіння словом, отримують основні відомості про літературну публіцистику, вчаться робити аналіз творів. Роботи в студії бувають «класні» і домашні.

Крім того, для початківців організуються зустрічі з творчими людьми. Влітку минулого року відбулася зустріч з колишньою  випускницею школи № 13, студенткою Національного університету  ім. Т.Шевченка, майбутнім сценаристом Олександрою Живицею. За її сценарієм знята 20-хвилинна кінострічка «Чекаю на тебе». Студійці з увагою подивилися фільм. Було багато запитань: як писати сценарії, особливості написання сценарію, як вступити до університету.

Цікаво проходила зустріч з Анною Дейна, призером обласних літературних конкурсів. Вона розповіла про свою творчість, порадила як брати участь в обласних літературних конкурсах. Ця інформація стала цікавою для початківців. Завітавши восени в гості до студійців, Анна Дейна так і залишилася із нами. Анна бере найактивнішу участь в студійній роботі, створила сторінку студії «Яса» у соціальній мережі «Фейсбук». 

Не менш цікавою і корисною була зустріч з краєзнавцем Сергієм Торопом. Він поділився секретами, як добувати інформацію і як надавати її користувачам. Багато нового дізналися студійці з історії нашого краю.

Нещодавно в гості до майбутніх літераторів завітав поет, член Національної спілки письменників України Василь Шаройко. Він розповів про своє життя, творчість, зачитав вірші, дав невеличкий урок з основ віршування. А потім подарував свою книжку «Кмітливі діти». Спілкування відбувалося  за чашкою чаю, у дружній невимушеній атмосфері.

В цьогорічному, п’ятому Відкритому міському літературно-художньому конкурсі «Край п’яти Січей», який проводить бібліотечно-інформаційний центр «Слово», беруть участь наші студійці: Аліфанова Лада, Валсамакі Іван, Костюченко Анастасія, Ільгов Олексій та інші.

В наших планах на цей рік – підготувати й видати Альманах творчих літературних робіт молоді нашого міста. Тож, якщо творча молодь бажає побачити свої роботи на сторінках Альманаху, то до 31 квітня ми ще приймаємо твори.

 

Людмила Салміна,

завідуюча бібліотекою-філією № 6

КЗ «Нікопольська міська ЦБС»

Read 735 times

Ми у соц-мережах

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00