Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Четвер, 23 лютого 2017 15:20

Зірочки ХХІ століття

17-18 лютого в м. Дніпро відбувся VІІ Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв і творчості «Музика кохання» при підтримці  управління культури, національностей і релігії Дніпропетровської обласної державної адміністрації та Дніпропетровського відділення композиторів Всеукраїнської національної музичної спілки України.

Журі конкурсу: доцент кафедри фортепіано Дніпропетровської академії музики ім. Глінки Наталя Золотарьова, лауреати Міжнародного конкурсу, солісти Дніпропетровської обласної філармонії ім. Л. Когана – Ольга  Аванесова та Юрій Головкін, соліст Дніпропетровського Будинку органної та камерної музики ім. Глінки  Костянтин Іванченко. Голова журі – народний артист України Василь Крачковський.

Мета цього заходу - розвиток і популяризація народно-інструментального мистецтва.

Конкурс проходив у теплій святковій атмосфері з нагородами, сюрпризами, подарунками і яскравим шоу. У конкурсі взяли участь понад 200 юних обдарувань, які привезли додому море емоцій і вражень. Також на конкурсі були проведені майстер-класи. Учасники конкурсу та викладачі відзначають чудову організацію і високий рівень заходу, неперевершену атмосферу доброзичливості, що панувала під час їх перебування на конкурсі.

Нікопольську школу мистецтв представляли учні фортепіанного відділу. Лауреатами другого ступеню стали: Анастасія Комлик, 2 клас і фортепіанний дует Ірина Доруда, 5 клас і Марія Скирдова, 4 клас (викладач Анна Жернових), лауреатами третього ступеню стали: Ангеліна Пікалова, 2 клас (викладач Ірина Єгорова), Софія Жернових, 3 клас і Анна Кудрявцева, 2 клас (викладач Анна Жернових), Марія Стрешевська, 5 клас (викладач Ірина Казарінова). Дипломантами стали: Єва Стрешевська, 3 клас (викладач Анна Жернових) і Єлизавета Халіуліна, 3 клас (викладач Ірина Казарінова).

Немає сумнівів, що це творче досягнення послужить для його учасників гарним стимулом до напруженої роботи і нових успіхів. Бажаємо викладачам і надалі пробуджувати творчі сили і музичну обдарованість у своїх вихованцях, отримувати і дарувати приємні враження від спілкування з музикою.

Read 641 times

Ми у соц-мережах

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00