Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Середа, 15 березня 2017 14:47

14 березня відбулося перше засідання Батьківської ради при міському голові

  • Image Gallery

Відповідно до Розпорядження міського голови від 06.03.2017 року № 54-р при міському голові створено дорадчий орган – Батьківську раду, до якої увійшли 55 представників батьківських комітетів закладів освіти.

            Мета Батьківської ради – вирішити проблеми, які існують у школах та дошкільних навчальних закладах міста. Про це під час першого засідання повідомила заступник міського голови Андрія Фісака Ольга Коник.  «Батьківська рада при міському голові здійснюватиме контроль за харчуванням дітей, за тим, як педагоги ставляться до вихованців, а найголовніше – за тим, куди витрачаються батьківські гроші. Саме тому одним з перших завдань, яке ми ставимо перед Батьківською радою при міському голові, є забезпечення взаємодії батьківської громадськості з органами місцевого самоврядування», –  зазначила Ольга Василівна.

            На засіданні було обрано голову Батьківської ради при міському голові – Володимира  Федорова, який розповів, що наразі було обрано заступника голови Батьківської ради, секретаря, членів координаційного комітету          (7 представників ради) та  визначилися з постійними комісіями. «Батьки, які щодня спілкуються зі своїми дітьми, зможуть вирішувати дійсно важливі питання у школах та дитсадках нашого міста», – зазначив Володимир Федоров.

Завідувач методичного кабінету відділу освіти і науки Ганна Лиховицька повідомила, що склад ради обирали на батьківських конференціях, які впродовж місяця проводилися в усіх навчальних закладах освіти міста. Кожен заклад делегував до ради по одному представнику.

            «Створення Батьківської ради при міському голові – це великий прорив у комунікації між батьками та владою. Звісно, в багатьох школах є проблеми, тому хотілося б вирішувати їх разом, щоб батьки, педагоги, директори та міська влада об’єднувалися», – розповіла Ганна Вікторівна.

Read 349 times

Ми у соц-мережах

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00