Новости Никополя, Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Мета цього свята – підтримка і розвиток сімейних форм виховання: національного усиновлення, опіки, піклування, прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу.

Це свято сильних благородних людей, що не залишились осторонь зламаних дитячих доль. Людей, які змогли стати другом, надією і підтримкою, змогли повернути віру дитини в добро і любов, подарували щасливе дитинство в родині. Тож недарма День усиновлення збігається із днем християнського свята Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії.

Тільки  уявіть, що більшість дітей потрапляє в інтернатні заклади з біологічних сімей, маючи живих маму і тата, які не дбають про них, залишають без догляду та уваги, знущаються та жорстоко поводяться з ними. Біологічні батьки відмовляються від новонароджених дітей. Як наслідок цього – хронічні хвороби, соціальна та педагогічна занедбаність, відставання у фізичному та психологічному розвитку.

Якби ви бачили, якими діти потрапляють в родину! Скільки тепла, турботи, любові необхідно дати маленькій зневіреній душі, щоб повернути віру в добро і любов, блискітки щастя в сумні налякані оченята, щоб почути дзвінкий щирий сміх та розтопити кришталики льоду в дитячому серці. Тільки в турботливій родині «гидке каченя» здатне перетворитися в «прекрасного лебедя». Не відмовляйте собі в щасті стати батьками для дітей, які так цього потребують. Станьте щасливою родиною тут і зараз.

В місті Нікополі на обліку служби у справах дітей перебуває 385 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. 97% цих дітей виховуються в родинах опікунів, піклувальників, прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу, і лише 3% влаштовані в інтернатні заклади.

В нашому місті проживає понад 40 сімей усиновлювачів, 244 родини опікунів та піклувальників,  функціонує 6 прийомних сімей, які виховують 12 прийомних дітей, та 8 дитячих будинків сімейного типу, які стали родиною для 56 дітей-вихованців.

Виховання дітей в родині є важливим завданням суспільства, бо тільки люди, що зросли в любові, здатні змінити світ на краще.

Вітаємо усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів з Днем усиновлення! Саме ви ті люди, які сіють віру, надію і любов в серця майбутніх поколінь.

Терпіння Вам, любові і наснаги в благородній справі виховання дітей! Миру та злагоди вашим родинам!

Read 130 times

Ми у соц-мережах

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00