Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Четвер, 09 серпня 2018 16:46

Активісти вимагають встановити біля школи №2 «лежачого поліцейського»

7 серпня відбулося засідання міської комісії з питань безпеки дорожнього руху під головуванням заступника міського голови Сергія Тихенка, на якому були присутні виконуючий обов’язки міського голови Ольга Коник, інспектор нікопольського відділу поліції Головного управління національної поліції у Дніпропетровській області Олександр Дейнега, представники міської влади та громадські активісти Нікополя.

На порядку денному стояло питання щодо організації дорожнього руху біля загальноосвітніх шкіл Нікополя № 2, 6 та 13. Активісти наполягали на тому, щоб біля цих шкіл встановили «лежачих поліцейських».

Інспектор нікопольського відділу поліції Головного управління національної поліції у Дніпропетровській області Олександр Дейнега роз’яснив присутнім, що згідно із Законом України «Про дорожній рух», встановлення пристрою тимчасового зниження швидкості руху транспортних засобів на магістральних вулицях категорії Б категорично заборонено. В якості додаткових заходів для привернення уваги водіїв до пішохідного переходу він запропонував встановити знаки у жовтому обрамлені та шумові смуги.

Крім того, Олександр Дейнега запропонував обрізати дерева вздовж дороги по вулиці Героїв Чорнобиля таким чином, щоб вони не заважали водіям бачити дорожні знаки.

За результатами засідання надали доручення директору КП «Міськавтодор-1» нанести дорожню розмітку та встановити відповідні знаки біля всіх шкіл міста до 1 вересня, здійснити санітарну обрізку дерев та видалення аварійних дерев вздовж дороги по вулиці Героїв Чорнобиля, які обмежують видимість дорожніх знаків та світлофорів, а також направити листа разом з пропозиціями громадських активістів Нікополя до Управління патрульної поліції в місті Кривий Ріг департаменту патрульної поліції. Отриману офіційну відповідь обов’язково нададуть ініціативній групі.

Прес-служба Нікопольської міської ради

Read 178 times

Ми у соц-мережах

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00