6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Проблема з розміщенням архівних документів ліквідованих підприємств виникла в Нікополі ще на початку 2000-х (двохтисячний) років, коли в Україні були запроваджені ринкові відносини і багато підприємств, в тому числі і нашого міста, збанкрутували, ліквідувались і треба було відповідно до закону, приймати документи до місцевої архівної установи.

Документи дуже швидко заповнили приміщення архівного відділу Нікопольської міської ради і виникла потреба в додаткових площах. Але нажаль, цю проблему ніхто не вирішував довгих 15 років.

 

– У 2018 році добігала кінця процедура банкрутства Південнотрубного заводу і спеціалісти архівного відділу НМР провели експертизу цінності та науково-технічну обробку документів ПТЗ і констатували, що необхідно прийняти понад 20 тисяч томів з документами, – розповідає начальник архівного відділу НМР Ніна Бармакова. – Саме тоді за підтримки міського голови Андрія Фісака, було прийнято доленосне рішення щодо переміщення архівного відділу разом з архівними документами у будівлю, розташовану за адресою пр. Трубників. 87 А.

 

За кошти з місцевого бюджету провели поточний ремонт кабінетів та кімнат для зберігання архівних документів, придбали сучасне стелажне обладнання. Архівосховища обладнали сучасною автоматичною системою пожежогасіння. Всю будівлю облаштували охоронною системою, а також провели електричне опалення.

На сьогодні в архівному відділі НМР зберігається понад 50 тисяч томів документів. Зараз для переїзду архіву готова половина другого поверху. Тут зможуть розмістити третину документів. Надалі планується, що відділ розташується на другому та третьому поверхах будівлі. А поки що співробітники архіву приймають заяви від громадян на цокольному поверсі будинку Нікопольської міської ради.

– Ми не припиняємо роботу архівного відділу у зв’язку з переїздом, але уже 1 жовтня розпочати роботи з переміщення архіву у нову будівлю за адресою пр. Трубників. І маємо надію, що приблизно в середині листопада цього року ми гостинно відкриємо двері для наших відвідувачів і будемо працювати тут на благо нікопольців, – говорить Ніна Бармакова.

Прес-служба Нікопольської міської ради

Read 2804 times

Ми у соц-мережах

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00