6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Які ще проєкти-переможці «Бюджету участі 2020» вже реалізовано в Нікополі

У 2016 році в Нікополі було запроваджено конкурс «Бюджет участі». Завдяки чому жителі нашого міста отримали змогу втілювати в життя свої мрії з благоустрою та поліпшення естетичного вигляду Нікополя за кошти місцевого бюджету. З 2017 по 2019 роки в нашому місті реалізовано 64 проєкти. Цього року у конкурсі перемогли 22 проєкти. На кожний із них виділено по сто тисяч гривень.

Колектив спеціалізованої школи № 5, що розташована на вулиці Гагаріна, бере участь у конкурсі «Бюджет участі» вже другий рік поспіль. Минулого року завдяки перемозі в цьому конкурсі біля школи з’явилася пішохідна доріжка, що було вкрай необхідною для безпечного пересування вздовж дороги де їздять автомобілі не тільки учнів школи, а й жителів мікрорайону.

Цього року переможцем конкурсу став проєкт «Спортивний майданчик «Ігри на асфальті». Тут вже заасфальтували частину шкільного подвір’я. а навесні його розмалюють класиками, твістером для проведення рухливих ігор, а також знаками дорожнього руху для того, щоб навчити дітей дорожній грамоті та прищепити навички безпечної поведінки на дорозі.

На подвір’ї загальноосвітньої школи № 12, що знаходиться на вулиці Лапинській, завдяки перемозі у конкурсі «Бюджет участі 2020» з’явився спортивний комплекс Воркаут. Ініціатором проєкту став вчитель фізкультури цієї школи.

Комплекс Воркаут складається з брусів, турніків, рукохіду, шведської стінки. Він взагалі дуже зрУчний, тому що на ньому зможуть одночасно займатися багато учнів. Також тут встановлено два тренажери: маятник і гребля, які призначені для розвитку різних груп м’язів.

Вже завершено реалізацію проєкту «Безпечне дитинство руками дорослих» і тепер вздовж центрального входу до школи № 21, що на вулиці Гагаріна, відремонтована огорожа, яка перебувала у незадовільному, а місцями аварійному стані. ЇЇ відновили там, де це було необхідно, після чого пофарбували.

Біля клубу «Оберіг», що на третій дільниці, втілили в життя ще один проєкт-переможець «Бюджету участі 2020». Тут уклали тротуарною плиткою пішохідні доріжки. Ними залюбки користуються мешканці мікрорайону. Також тут планується встановити урни і лавочки.

У сквері «Визволення» завдяки конкурсу «Бюджет участі» та фінансування з місцевого бюджету з’явився цікавий арт-об'єкт для дітей «Будиночок на дереві «Микитин Перевіз». Він дуже сподобався маленьким нікопольцям. Але нажаль, один із елементів будиночка, а саме гірка для катання, була незручною. Зараз її вдосконалили і встановили знову.

На вулиці Княжа реалізовують проєкт під назвою «Мрія», який також переміг у конкурсі «Бюджет участі 2020». За кошти партиципаторного бюджетування тут вже встановили знак-напис «Княжа» та висадили дерева. Для того, щоб все ж таки втілити мрію мешканців мікрорайону в життя, наступного року за додаткові кошти з місцевого бюджету тут висадять квіти та встановлять дві камери відеоспостереження.

Прес-служба Нікопольської міської ради

Read 2228 times

Ми у соц-мережах

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00