Новости Никополя, Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

З метою  недопущеннязавданняшкодисуспільнимінтересам, у разізакупівліпіротехніки для влаштуванняфеєрверків та світлозвуковихвидовищ з нагодисвяткуванняНоворічних та Різдвяних  свят, в обов’язковому порядку слідзвертатиувагу на вимоги, визначеніТехнічним регламентом піротехнічнихвиробів, затвердженим постановоюКабінету Міністрів України від 03.12.2011 № 839.

Так, маркування виробу (його пакування) повинно бути зроблено українською мовою, містити відомості про виробника та імпортера виробу, інструкцію щодо його  використання та зберігання, вікові обмеження, дату виготовлення, строк зберігання,  радіус небезпечної зони дії, вагу піротехнічної суміші, тощо.

Також, в обов’язковому порядку, на піротехнічномувиробіабо на йогопакуванні повинен бути нанесений національний знак відповідностізгідно з постановоюКабінетуМіністрівУкраїнивід 29.11.2001 № 1599 ( зізмінами). Даний знак має форму незамкненого з правого боку кола, усередині якого вміщено стилізоване зображення трилисника, а також повинен містити ідентифікаційний номер органу, що проводив оцінку відповідності даного виробу

Діяльність, яка пов’язана з торгівлею піротехнічними виробами, підлягає ліцензуванню, тобто піротехніку мають продавати лише підприємці, фізичні або юридичні особи, які мають відповідну ліцензію Міністерства внутрішніх справ України.

Зберігання та реалізація побутової піротехніки може здійснюватися лише у відповідно обладнаних приміщеннях. Забороняється продаж піротехніки на ринках та на вулицях, в підприємствах роздрібної торгівлі (кіосках, палатках, з лотків, тощо).

Продаж будь-яких піротехнічних засобів особам до 18 років категорично заборонений. Діти, які купують небезпечні забавки, можуть отримати травми, опіки, каліцтва. Підприємців-порушників буде притягнуто до адміністративної відповідальності за порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів (ст.195-6 КУпАП). Санкція статті передбачає накладання штрафу в розмірі від 510 до 17000 гривень з конфіскацією предметів торгівлі.

Застосування побутових піротехнічних виробів здійснюється споживачами відповідно до інструкції, розміщеній на виробі або на пакуванні виробу. Забороняється застосування піротехніки у встановлений законом нічний час з 22.00 до 8.00 години, за винятком дня святкування Нового року в ніч з 31 грудня на 1 січня.

Піротехнічні вироби призначені для створення світлового, димового, шумового та світлошумового ефектів під час їх придбання в торгівельній мережі вимагати від продавця представлення копії сертифіката якості виготовлювача і сертифіката відповідності, виданого повноважним органом країни-виробника (постачальника).

У разі порушення вимог цих правил громадяни несуть наступну адміністративну відповідальність:

Продавці за статтею 195-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів тягне за собою накладення штрафу від тридцяти п’яти до шістдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 510 до 1020 грн.) з конфіскацією піротехнічних засобів. При повторному правопорушенні протягом року – від шести десяти до ста неоподаткованих мінімумів громадян(від 1020 до 17000 грн).

Громадяни-споживачі: за статтею 182 КУпАП, а саме: порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів щодо захисту населення від  шкідливого впливу шуму в населених пунктах і громадських місцях тягне за собою попередження або накладення штрафу на громадян від п’яти до п’ятнадцяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян(від 85 до 255 грн); повторні такі ж правопорушення протягом року – тягнуть за собою накладення штрафу від п’ятнадцяти до тридцяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян(від 255 до 510 грн) із конфіскацією піротехнічних виробів.

Придбання несертифікованої піротехнічної продукції, яка продається в невстановленому місці, без відповідних документів, несе в собі небезпеку. До кожного піротехнічного засобу у продавця обов’язково має бути інструкція, а на продукції має бути зазначена дата виготовлення та термін придатності.

Будьте відповідальними, це допоможе зберегти здоров’я та життя Вам та Вашим близьким!

Відділ промисловості та розвитку малого та середнього бізнесу

Read 370 times

Ми у соц-мережах

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00