Новости Никополя, Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

На цьому тижні робітники КП «Міськавтодор-1» проводили поточний ремонт мереж зовнішнього освітлення на вулиці Електрометалургів, від газостанції до Нікопольського заводу феросплавів. Останній раз освітлення тут було більше 20 років тому. Для того, щоб відновити його, комунальникам потрібно було докласти чимало зусиль.

– Наші розрахунки показали, що при існуючих потужностях, виконати цю роботу простим відновленням мереж неможливо, – роз’яснює директор КП «Міськавтодор-1»Олексій Савченко. – Тоді ми прийняли рішення змонтувати мережу зі світильників потужністю 150 Вт. Норми освітлення при цьому витримуються.

Отже за рахунок зниження потужності окремих світлоточок, комунальники отримають можливість освітити всю ділянку на вулиці Електрометалургів, яка десятиліттями потопала в темряві.

Крім того, в районі шляхопроводу бригада робітників Міськавтодору виконувала роботи з технічного обслуговування мереж зовнішнього освітлення. Замінювали лампи, які вийшли з ладу, на нові.

Від вулиці Губкіна до вулиці Ушинського, в межах вулиць Дружби і Шевченка, знаходиться повітряна лінія електропередачі.В цій охоронній зоні ще за радянських часів городяни побудували власні підвали. Згодом власники перестали ними користуватися і покинуті підвали поступово перетворилися на місця стихійних звалищ. Проблему необхідно було вирішувати.

За рішення міської влади, для благоустрою вказаної території комунальники демонтували старі підвали і вивезли бетонне сміття.Після чого звільнене місце розрівняють і тут можна буде розташовувати щось корисне для нікопольців.

Також на цьому тижні комунальники проводили третій цикл покосу карантинних рослин.

– Зараз він проходить на вулиці Електрометалургів, вулиці Княжій і 36 кварталі, – коментує Олексій Савченко. – Графік покосу скорегований з графіком прибирання викидного сміття. Таким чином після покосу трави, ми на тій же ділянці прибираємо стакани, пляшки та інший непотріб, який нікопольці кидають просто на землю замість того, щоб викидати його в урни.

Прес-служба Нікопольської міської ради

Read 505 times

Ми у соц-мережах

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00