Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Середа, 25 березня 2020 18:23

Для міської лікарні №1 придбали додаткові засоби індивідуального захисту

Враховуючи введення карантину на території міста, в міській лікарні №1 посилені дезінфекційні заходи. Окрім цього, за кошти міського бюджету були закуплені додаткові заходи індивідуального захисту.

Основна кількість захисних засобів знаходиться на приймальних покоях, адже саме туди потрапляють хворі в першу чергу.

Вчора, 24 березня, до лікарні надійшли костюми біозахисту, які захищають медичний персонал при контакті з хворим. Наразі в закладі налічується 1000 таких костюмів. Також закуплені респіратори зі ступенем захисту FF3. Це максимальний ступінь захисту і такі маски мають певну відмінність від звичайних. Маски класу FF3 будуть використовуватись медичними працівниками безпосередньо при підозрі чи виявленні коронавірусу у хворого. Другий момент, де можуть використовуватись дані маски – це відділення інтенсивної терапії, де вже діагностованому пацієнту будуть проводитись інвазивні маніпуляції. Через проблему з придбанням масок в Україні, поки що закуплено 1200 таких респіраторів, очікується поставка наступної партії. Закуплено також 1000 пар спеціальних високих бахіл, високих рукавичок зі спеціального матеріалу, 500 захисних халатів, багаторазові захисні окуляри та 30 літрів дезінфекційного засобу для обробки рук.

Планується придбання медичних препаратів. Одразу зазначаємо, що ліків або вакцини від коронавірусу на сьогоднішній день не існує, медикаменти потрібні для лікування ускладнень, спричинених коронавірусом.

Вже заключені договори та очікується поставка кисневих концентраторів, обладнання для проведення спірометрії (спірометрію застосовують при профілактичних дослідженнях і з метою діагностики захворювань легень і серцево-судинної системи), функціональних ліжок, протипролежневих матраців, монітори для комплексного відстеження життєво важливих показників пацієнта. Також проводиться закупівля насосу для парентерального харчування. Цей апарат необхідний для тяжко хворих пацієнтів.

Read 28 times

Ми у соц-мережах

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00