Новости Никополя, Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

24 жовтня в Нікопольському Палаці урочистих подій відбувся круглий стіл з нагоди проведення інформативної зустрічі «Розвиток туризму в місті Нікополі у 2018 році». Кожний з учасників заходу розповів яким чином наше місто може привернути увагу туристів як на всеукраїнському рівні, так і за межами нашої держави.

В Нікополі та Нікопольському регіоні велика кількість цікавинок. Крім багатої історії та культурної спадщини, що вже є потужним потенціалом для розвитку туризму, у нас проходять етнічні фестивалі та конкурси, розроблені авторські програми щодо неформальної освіти, де кожен бажаючий може опанувати обраний вид прикладного мистецтва, для тих, кому подобається більш активно проводити свій вільний час, розроблені цікаві туристичні маршрути, квести, ігри-подорожі та багато іншого.  

Як зауважив директор турагенства «7 Січей» Олег Фельдман, у нас, на щастя, є потенціал, але, на жаль, цього замало для того, щоб говорити про розвиток туризму як бізнесу. Потрібна структура, яка б за це відповідала.

Чому ж туризм в Нікополі розвивається дуже повільно? Як пояснила заступник міського голови Ольга Коник, розроблені відповідні проекти та програми, є бачення необхідності розвитку туризму, але депутати Нікопольської міської ради поки що не виділяють для цього кошти, мотивуючи своє рішення тим, що в місті існують більш нагальні проблеми.

Під час дискусії, присутні зійшлися на думці, що туризм для Нікополя – це вигідно і доцільно. Його розвиток потягне появу нових робочих місць, розвиток інфраструктури, а також чимало надходжень до місцевого бюджету. Тож щоб Нікополь став дійсно туристичним містом, треба об’єднати зусилля влади, підприємців та небайдужих членів громади.

Прес-служба Нікопольської міської ради

Read 375 times

Ми у соц-мережах

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00