Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Вівторок, 30 липня 2019 09:05

До уваги суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність з виробництва, зберігання, транспортування та реалізації харчових продуктів на території м. Нікополь!

Згідно ст.23 Закону України від 23.12.1997 №771/97-ВР «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» суб’єкти господарювання, які провадять діяльність, пов’язану з виробництвом та/або зберіганням харчових продуктів тваринного походження, повинні отримати експлуатаційний дозвіл на кожну окрему потужність до початку її експлуатації.

Оператори  ринку,  які провадять діяльність, пов’язану з первинним виробництвом та/або транспортуванням та/або зберіганням та/або продажем харчових продуктів, які не потребують дотримання температурного режиму та можуть зберігатися при температурі вище 10 °C, залишаючись придатними для споживання людиною, які здійснюють виробництво харчових продуктів, інгредієнтами яких є виключно продукти рослинного походження та/або перероблені продукти тваринного походження, заклади роздрібної торгівлі, заклади громадського харчування, зобов’язані зареєструвати потужності, які використовуються на будь-якій стадії виробництва та/або обігу харчових продуктів відповідно до вимог ст.25 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів». Державній реєстрації підлягають потужності як ті, що планують використовуватись для проведення певного виду діяльності, так і ті, що вже використовуються.

Виробництво та/або обіг харчових продуктів або кормів з використанням незареєстрованої потужності тягнуть за собою накладення штрафу на юридичних осіб у розмірі двадцяти мінімальних заробітних плат (74460  грн.), на фізичних осіб - підприємців - у розмірі одинадцяти мінімальних заробітних плат (40953  грн.).

Виробництво, зберігання харчових продуктів або кормів без отримання експлуатаційного дозволу на відповідну потужність тягне за собою накладення штрафу на юридичних осіб у розмірі тридцяти мінімальних заробітних плат (111690 грн.), на фізичних осіб - підприємців - у розмірі двадцяти мінімальних заробітних плат (74460 грн.)

Державна реєстрація потужностей здійснюється Державною службою з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів шляхом внесення відповідної інформації до реєстру на безоплатній основі. Потужностям у реєстрі присвоюється особистий реєстраційний номер.

 Для внесення потужностей, які підлягають державній реєстрації, до державного реєстру оператору ринку необхідно подати заяву встановленого зразка до Нікопольського міськрайонного управління Головного управління  Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області за адресою: вул.Запорізька, буд.41, м. Нікополь, Дніпропетровська обл., 53200. 

 

Нікопольське міськрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області                                                              

Read 338 times

Ми у соц-мережах

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00