Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Четвер, 30 січня 2020 17:18

Гра «Сокіл» («Джура») у Нікополі виходить на новий рівень

10 років тому Рада козацьких отаманів України запропонувала спільноті унікальну систему виховання козацько-лицарського типу сучасної молодої людини, в процесі залучення її до участі у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура»).

Шостий рік поспіль у Нікополі учні 26-ти загальноосвітніх начальних закладів з захопленням та наснагою грають у «Сокіл» («Джуру»). Протягом 9 місяців всі учні (від найменших до підлітків) дотримуються правил та вимог гри, тренуються, проводять між собою змагання і вже у квітні на шкільному етапі визначається рій переможець, який захищатиме честь школи на загальноміському рівні.

Обов’язковою умовою проведення І (міського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») є створення штабу, де обговорюються питання організації, підготовки та проведення гри, як по закладах так і на загальноміському рівні. Головою нікопольського міського штабу з організації та проведення гри є заступник міського голови з гуманітарних питань Ольга Коник. З вересня минулого року члени штабу: освітяни, козаки, представники громадських організацій активно готуються до проведення гри «Джура» у травні 2020 року.

Цьогорічним нововведенням стане проведення гри для двох вікових груп: 11-14 років та 15-17 років. До звичного переліку змагань для старших підлітків додалися ще: проходження військової смуги перешкод та збірка і розбірка автомату АК-74 на час. До речі, один день змагань пройде на військовому полігоні.

Учні 11-14 років вперше візьмуть участь у грі «Джура». На них чекає насичена і різноманітна Програма таборування. Конкурси: «Бівак», «Стрільба з пневматичної зброї», «Рятівник», «Смуга перешкод», «Добре діло», а також самостійне приготування козацької страви, в’язання на час туристичних вузлів і не тільки.

Слід зазначити, шо підготовка роїв до проведення даних конкурсів перш за все передбачає отримання джурами практичних навичок, які вони зможуть застосовувати у житті або, при необхідності, у разі виникнення надзвичайних та екстремальних ситуацій.

Прес-служба Нікопольської міської ради

Read 253 times

Ми у соц-мережах

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00