12 / 12

12

П'ятниця, 10 травня 2019 11:48

Команда баскетболістів з Нікополя стала срібним призером чемпіонату області

З 3 по 5 травня в місті Кривому Розі пройшов чемпіонат Дніпропетровської області з баскетболу серед юнаків 2005 р.н. і молодше. В змаганнях прийняли участь команди з міст: Кривий Ріг (2 команди), Нікополь, Верхньодніпровськ, Марганець та Криничанський район.

Ігри проходили по двох підгрупах. В своїй підгрупі команда НДЮСШ «Трубник» (2007 р.н.) зайняла перше місце, а в фінальній грі поступилася господарям змагань і стала срібним призером чемпіонату. Вітаємо нашу команду у складі Марка Антонова, Кирила Воронінко, Віталія Кудряшова, Богдана Назарова, Володимира Марченко, Євгена Прокоф’єва, Єгора Пижова, Максима Каніщева, Артема Сироткіна, Олександра Третяка, Івана Шваркова, Даніїла Карманова, Богдана Степаненко та їх тренера-викладача з баскетболу Олександра Соколова з успішним виступом і бажаємо їм подальших перемог на чемпіонаті Дніпропетровської області серед юнаків 2007 р.н., який відбудеться в Нікополі з 11 по 13 травня в спортивному залі НДЮСШ «Трубник». Запрошуємо всіх любителів баскетболу підтримати нашу команду!