Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

П'ятниця, 15 лютого 2019 15:12

Комунальники відновлюють лінії освітлення та прибирають мулові відкладення

На цьому тижні робітники Міськавтодору відновлювали лінію освітлення на вулиці Новгородській, що розташована в районі Новопавлівки.

– Ми поставили нові кронштейни, на них встановили нові світильники, змонтували нові лінії, підвели їх до світильників та підключили, – розповідає директор КП «Міськавтодор-1» Олексій Савченко. – Роботи ми тут продовжуємо, вулицю Новгородську закінчили і будемо переходити на ділянку біля старого кладовища.

Також на цьому тижні на вулицях Глєбова, Журавлинна, Північна та Харківська, що знаходяться на селищі Північному, робітники Міськавтодору міняли старі світильники на нові.

– Близько 160 світлодіодних світильників закуплені з субвенції депутата обласної ради Сергія Орлова, – каже депутат Нікопольської міської ради Іван Базилюк. – Ці світильники енергозберігаючі, що принесе економію міського бюджету, до того ж у них набагато більше потужність випромінювання світлового потоку та ефективність.

Крім проблеми освітлення, на селищі Північному поступово вирішується проблема водопостачання питної води.

– В цьому році з міського бюджету будуть виділені кошти на заміну трубопроводів, – розповідає депутат Нікопольської міської ради Сергій Варакута. – В будинках на Північному дуже слабкий тиск питної води, особливо в поливний сезон. Тому плануємо поміняти близько п'яти кілометрів старого трубопроводу на вулицях Передовиків, Журавлинна, Загородна та Газопровідна.

Не зважаючи на те, що зима ще не закінчилася, робітники Міськавтодору вже почали прибирати мулові відкладення біля бордюрів на центральних вулицях Нікополя.

– Взагалі такі прибирання ми починаємо в квітні, – коментує директор КП «Міськавтодор-1» Олексій Савченко, – але оскільки тоді ми не встигаємо швидко прибрати все місто і такі роботи тягнуться до липня, тому вже зараз ми прибираємо мулові відкладення на вулиці Електрометалургів і проспекті Трубників, потім на Херсонській, Першотравневій та інших вулицях з автобусними маршрутами.

Прес-служба Нікопольської міської ради

Read 177 times

Ми у соц-мережах

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00