Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Вівторок, 25 лютого 2020 14:00

Міська влада Нікополя готова допомогти мешканцям аварійного будинку щодо його відновлення

За словами фахівців, деформація цього будинку почалася більше десяти років тому. Тоді стіни будівлі стягнули по периметру двома металевими поясами із швелера. Напередодні нового 2019 року поруч з будинком сталася аварія на водопровідних мережах. Аварію ліквідували, але по стінах будівлі пішли тріщини.

На засіданні Нікопольської міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій було вирішено, що третій під’їзд не придатний для проживання, тому мешканців необхідно евакуювати.

Було запропоновано модульне містечко, хто захотів - туди переїхали, також за програмою «Турбота» дали гроші на компенсацію за оренду житла, – коментує в.о. заступника міського голови Всеволод Зінченко.

У різних частинах будівлі були встановлені контрольні маяки, які показали, що просадка не зупинилася і руйнування будинку продовжується. Рішенням виконавчого комітету Нікопольської міської ради будинок № 117 на вулиці Перспективній визнаний таким, що не відповідає санітарним, технічним вимогам і не придатний для проживання.

Більша кількість мешканців аварійного будинку скористалися коштами з місцевого бюджету і на сьогодні проживають в орендованих квартирах, хтось залишився в модульному містечку, розташованому на вулиці Княжій, хтось з’їхав до родичів, друзів або знайомих, а хтось залишився.

Тріщини на стінах аварійного будинку такі, що в них можна легко засунути руку. Як тут живуть люди?

З 24 сімей тут залишилося дев’ять, – розповідає мешканка будинку № 117 на вул. Перспективній Ірина Кващук. – Стіни тремтять, особливо в негоду, штукатурка обсипається… Може впасти на голову нам або нашим дітям.

Цей будинок просідає, стіни тріщать, а як його будуть ремонтувати -незрозуміло, – говорить мешканець будинку № 117 на вул. Перспективній В’ячеслав Аноприєнко.

Чи можна вирішити проблему аварійного будинку на вулиці Перспективній?

Мешканці аварійного будинку на загальних зборах повинні прийняти рішення, що вони далі роблять: капітальний ремонт будівлі, або нічого не роблять і далі живуть в орендованих квартирах, написати протокол і надати в виконком їх подальше рішення, – пояснює Всеволод Зінченко

Збори мешканці провели і вирішили, що будуть виготовляти проект на відновлення перших двох під'їздів. Що робити з третім під’їздом, вони ще не визначилися.

У Нікополі працює міська програма «Сприяння ефективному розвитку багатоквартирних будинків», якою передбачено, що 99% фінансової допомоги дають з місцевого бюджету, – роз’яснює Всеволод Зінченко. – Жителі повинні зібрати гроші на 1%, надати всі необхідні документі і ми будемо їм допомагати щодо відновлення будівлі.

Прес-служба Нікопольської міської ради

Read 80 times

Ми у соц-мережах

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00