Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Вівторок, 23 квітня 2019 17:41

На селищі Північному прокладають новий трубопровід!

На 22 кварталі селища Північного прокладають новий трубопровід, якого там не було ніколи. Мешканці цього кварталу багато років мали проблему з тиском питної води.

– В літній період часу жителі 22 кварталу через поганий тиск питної води не можуть приготувати їжу, покупатися, у них не працюють котли, колонки, пральні машинки… Тому я звернувся до міського голови Андрія Фісака з проханням виділили з міського бюджету достатню суму коштів для заміни трьох кілометрів водопроводу, – розповідає депутат Нікопольської міської ради Сергій Варакута.

Очільник Нікополя Андрій Фісак та депутатський корпус підтримали пропозицію і з міського бюджету в цьому році були виділені 3 мільйона гривень для виконання робіт. Наразі на вулиці Загородній прокладають два кілометра нового трубопроводу, по вулиці Можайського замінять один кілометр старої труби на нову, пластикову. Також тут будуть зроблені нові колодязі і встановлені гідранти. Це дасть можливість вирішити ще одну проблему.

– Зараз для того, щоб усунути аварію на магістральному трубопроводі або на трубі одного абонента, доводиться перекривати подачу води на все селище. Коли буде прокладений новий трубопровід, засувки будуть встановлені на кожну вулицю та провулок, і при виникненні аварійної ситуації працівники водоканалу зможуть локально відключати водопостачання, – говорить Сергій Варакута.

До кінця літа мешканці 22 кварталу будуть повністю забезпечені питною водою і зможуть використовувати її не тільки для побутових потреб, але й для поливу своїх городів.

– Для селища Північного це грандіозний проект, тому що попередня місцева влада ніколи не виділяла стільки коштів для вирішення проблем на даному мікрорайоні, – вважає Сергій Варакута.

Прес-служба Нікопольської міської ради

Read 393 times

Ми у соц-мережах

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00