Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Четвер, 08 серпня 2019 15:52

На цьому тижні комунальники косять траву, проводять роботи з утримання повітряних ліній електропостачання і не тільки

В районі третьої дільниці виникли проблеми з освітленням багатоповерхової забудови. Для того, щоб її усунути, робітники КП «Міськавтодор-1» провели поточний ремонт шафи управління зовнішнім освітленням № 44, що знаходиться на перехресті вулиць Павлодарської та Смоленської. Наразі електропостачання мереж зовнішнього освітлення відновлене. Також комунальники проводили роботи з утримання повітряних ліній електропостачання на вулиці Добролюбова, вулиці Бориса Мозолевського та на проспекті Трубників.

Продовжується покіс карантинних рослин. Робітники КП «Міське паркове господарство» косили траву на алеї проспекту Трубників, від вулиці Івана Богуна до вулиці Станіславського. Окрема бригада звільняла від бур’янів центральну клумбу нашого міста.

Співробітники Міськавтодору проводили покіс карантинних рослин на вулиці Героїв Чорнобиля.

Також вибивали парості біля пам’ятника комсомольцям, – розповідає директор КП «Міськавтодор-1» Олексій Савченко. – Паралельно відбувається покіс на кварталах приватного сектору, там працюють дві бригади косарів з ручними бензиновими мотокосарками та тракторна роторна косарка.

Щоденно п’ять бригад відділу благоустрою КП «Міськавтодор-1» здійснюють прибирання викидного сміття вздовж вулиць міста, переважно на автобусних маршрутах.

Кожен день комунальники виконують роботу, яку нікопольці не помічають, але вона є, – говорить Олексій Савченко. – Колись, заради тесту, ми не прибирали алею на проспекті Трубників три дні. Купи сміття біля урн досягли до півтора метра в висоту. Отже, якщо таких куп сміття немає, це означає, що наші робітники працюють.

Прес-служба Нікопольської міської ради

Read 568 times

Ми у соц-мережах

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00