Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

П'ятниця, 27 листопада 2020 13:18

Незабаром нікопольці зможуть робити ПЛР-тести на коронавірус у нашому місті

  • Image Gallery

На початку цього року Кабінет Міністрів України прийняв розпорядження «Про затвердження переліку опорних закладів охорони здоров’я у госпітальних округах на період до 2023 року». У лікарнях, що визнані опорними, проведуть ремонтні роботи в приймальних відділеннях, які тепер будуть називатися відділеннями екстреної медичної допомоги.

Крім реконструкції, передбачається забезпечити відділення екстреної медичної допомоги сучасним діагностичним обладнанням.

До переліку опорних закладів охорони здоров’я включено і Нікопольську міську лікарню № 4. Тут вже розпочато ремонт відділення екстреної медичної допомоги. Проводиться демонтаж стiн.

– Тут передбачається сучасний приймальний покій, з критим заїздом на дві машини, а також установка комп'ютерного томографа, МРТ, рентгена і ангіографа, плюс кабінети лікарів. Під це все готується перший поверх стаціонарного корпусу міської лікарні № 4 (на пр.Трубників 50). Планується, що крім ургентних та стаціонарних хворих, сюди зможуть звертатися й амбулаторні хворі, – говорить директорка КП «Нікопольська міська лікарня № 4» НМР Надія Бредихіна.

Оснащення відділення дозволить обстежити хворого максимально швидко, поставити точний діагноз і визначитися щодо його подальшого лікування. Ремонтні роботи та придбання сучасного обладнання буде профінансовано з державного та обласного бюджетів.

Незабаром нікопольці отримають можливість робити ПЛР-тести на коронавірус у нашому місті. У вірусологічній лабораторії міської лікарні № 4 ведуться ремонтні роботи для того, щоб підготувати приміщення, де будуть проводити ПЛР-діагностику. Після проведення ремонтних робіт тут облаштують чотири бокси, де будуть проводитися тестування при підозрі на коронавірус COVID-19.

Апарат для проведення ПЛР-діагностики буде придбано за кошти державного бюджету. Ремонтні роботи приміщень для проведення ПЛР-діагностики ведуться за кошти місцевого бюджету. Також за міський кошт буде придбано спеціальні меблі та додаткове обладнання: холодильники з низькою температурою і рециркулятори.

Прес-служба Нікопольської міської ради

Read 1860 times

Ми у соц-мережах

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00