Новости Никополя, Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

8 лютого 1944 року для мешканців міста Нікополя стало справжнім святом. Саме в цей день 73 роки тому, після довготривалих боїв під час Нікопольсько-Криворізької операції, Нікополь був звільнений від фашистських загарбників і над містом замайорів прапор миру та перемоги.

            З нагоди цього свята біля пам’ятного місця форсування р. Дніпро пройшов урочистий мітинг, участь в якому взяли представники місцевої влади, депутатського корпусу, підприємств, громадських організацій нашого міста, духовенство, небайдужі нікопольці та ветерани.

            Як зазначив у своїй промові голова ради ветеранів Нікополя Микола Ведерніков, в Нікополі, на жаль, не залишилось жодного його визволителя. Останній із них пішов з життя 2 роки тому. Але на території нашої області, в Кривому Розі та Дніпрі, мешкають  троє учасників тих далеких подій. Микола Миколайович висловив сподівання, що заслуги визволителів ніколи не будуть забутими завдяки поколінням сучасників.

            На завершення мітингу-реквієму всі присутні вшанували пам'ять полеглих за Нікополь хвилиною мовчання та поклали квіти.

                Долучилися до святкування 73-ої річниці визволення Нікополя і в загальноосвітніх навчальних закладах нашого міста. Так, для учнівської молоді були проведені інформаційно-просвітницькі та виховні заходи. Школярі також вшановували пам'ять визволителів Нікополя, які для сучасників є прикладом героїзму та відваги, мужності та самопожертви в ім’я своєї Батьківщини.

Зранку в Свято-Покровському козацькому храмі звершили панахиду по загиблим воїнам, які визволяли Нікополь, а також по воїнам АТО, які полягли захищаючи кордони України. По обіді у Спасо-Преображенському Соборі також провели панахиду в пам'ять про героїчно полеглих нікопольців та пригостили всіх присутніх ветеранів чаєм та солодощами.

 Прес-служба міської ради

Read 468 times

Ми у соц-мережах

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00