Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Субота, 11 травня 2019 10:51

Нове комунальне підприємство відповідає за благоустрій парків та скверів

З 15 квітня в Нікополі розпочало роботу нове комунальне підприємство «Міське паркове господарство». Його робітники вже приводять до ладу парки та сквери нашого міста.

– Ми проводимо повний комплекс упорядкування: очищення територій від непридатного сміття, прибирання урн, покіс трави, вже активно ведемо посадку квітів, – розповідає Сергій Бондаренко директор КП «Міське паркове господарство». – Крім того, в планах ще й посадка дерев, але це будемо робити вже восени.

Для ефективної праці Паркового господарства в цьому році з міського бюджету виділені кошти.

–  У нас вже було підприємство «Паркове господарство», але воно, на жаль, у свій час повністю припинило свою роботу і знаходилося в стадії ліквідації, – коментує заступник міського голови Сергій Тихенко. – Але за ініціативи міського голови Андрія Фісака, це підприємство отримало друге життя. Ми погасили борги по заробітній платі та податках і зараз воно вже виконує свої обов'язки. Чому воно не працювало раніше? Тому що при минулому керівництві міста на «Паркове господарство» просто не виділяли гроші. В цьому році для підприємства виділені кошти на прибирання, покіс трави, обрізку дерев в парках та скверах Нікополя.

За кошти з місцевого бюджету закупили 44,5 тисячі саджанців квітів на суму 450 тисяч гривень. Вже 8 тисяч з них висаджено біля лави закоханих, на алеї від виконкому до ЦУМу, а також біля самої будівлі виконкому.

У сквері на площі Незалежності землю на клумбах спочатку підготували за допомогою мотоблоку. Після чого висадили 10 тисяч різнобарвних квітів.

Найбільша кількість квіткових саджанців, а саме 22 тисячі, будуть висаджені на центральній клумбі Нікополя, на перехресті вулиць Електрометалургів та Першотравневої. Зараз підрядники монтують тут поливну систему.

Слід відмітити, що клумби Нікополя упорядковують як треба: спочатку проклали крапельне зрошення і тепер завдяки системному поливу квіти будуть цвісти до самих холодів. Сподіватимемося, що нікопольці не знищуватимуть цю красу.

– Ми провели переговори з Нікопольським відділенням поліції та Муніципальною вартою і вони будуть проводити патрулі вечорами там, де висадили квіти, – каже Сергій Тихенко. –  Тому, якщо хтось спробує знищити цю красу, буде оштрафований, а можливо навіть притягнутий до кримінальної відповідальності. Отже, звертаюся до всіх нікопольців з проханням дбайливо ставитися до праці робітників нашого комунального підприємства та бюджетних коштів.

Прес-служба Нікопольської міської ради

Read 133 times

Ми у соц-мережах

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00