Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Вівторок, 19 березня 2019 16:55

Обрано «Міс Перлину Нікополя» та «Містера Нікополя» цього року

Вже 14 рік поспіль в нашому місті проходить конкурс «Перлина Нікополя». В цьому році організатори вирішили додати до традиційного формату нововведення.

Минулої неділі в Нікопольському культурно-дозвіллєвому центрі відбувся конкурс «Перлина Нікополя». На відміну від попередніх, в цьому році тут обрали не тільки кращу Міс, а й кращого Містера. Це чудове свято подарувало нікопольцям модельне агентство «Тріумф».

21 конкурсант в 4 вікових групах боровся за перемогу. Перший конкурсний вихід «Знайомство», де присутні побачили конкурсантів в українському вбранні.

Наступний конкурсний вихід «Домашнє завдання». Учасникам потрібно було створити авторський дощовик з нетрадиційних матеріалів. Кожен з них презентував назву костюма і з чого він зроблений. Дощовики вийшли дуже гарними. До речі, їх можна було придбати на аукціоні. Також креативними лотами стали парасольки та головні убори від модельного агентства «Тріумф». Всі кошти, виручені від продажу, будуть спрямовані на допомогу бездомним тваринам.

Для старшої вікової групи домашнє завдання полягало в тому, щоб приготувати страву. Дівчата продемонстрували свої кулінарні навички в приготуванні смачних салатів.

Останній конкурсний вихід мав назву «Інтерв'ю». Конкурсанти відповідали на питання, а глядачі мали змогу дізнатися чим ті займаються, захоплюються, про що мріють і чого прагнуть.

Журі складно було обрати найкращих, тому що кожен учасник добре підготувався до конкурсу та гідно показав себе. Всі конкурсанти отримали різні титули, а в кожній віковій групі визначили переможця.

Але головна інтрига – головні звання. «Містером Нікополь» став Назар Піляєв, учень школи № 23. За характером Назар – лідер, його обрано президентом класу. Багато читає, любить конструювати, у майбутньому хоче стати біологом.

Володаркою титулу «Міс Перлина Нікополя» стала Анжела Савченко, учениця школи № 9. Крім шкільних уроків, дівчина займається художньою гімнастикою і вже має звання кандидату в майстри спорту. Навчається в школі Rainbow, де засвоює основи психології бізнесу, інтернет-маркетингу і тайм-менеджменту, а ще виступає в команді черлідерів.

Всі учасники «Перлина Нікополя-2019» отримали багато подарунків від партнерів конкурсу, а також напруження емоцій та корисний досвід.

Прес-служба Нікопольської міської ради

Read 711 times

Ми у соц-мережах

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00