Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Вівторок, 13 серпня 2019 17:09

Обрізка дерев в охоронній зоні уздовж повітряних ліній електропередачі

  • Image Gallery

У Нікополі,в охоронній зоні уздовж повітряних ліній електропередачі, проводятьобрізку дерев, які можуть стати причиною знеструмлення клієнтів у разі негоди.

– Останніми роками через зміну клімату почастішали випадки виникнення на території України, в тому числі і нашому місті, природних стихійних явищ таких як буревії, сильні грози, гради, які завдають значного лиха. Буревії та зливи в місті зривають дахи, пошкоджують лінії електропередачі, величезні дерева падають на автівки, – розповідає начальник відділу екології НМРНаталя Топчій.– Сьогодні по вулиці Ушинського проводиться обрізка зелених насаджень, які знаходяться в охоронній зоні ліній електропередачі. Відповідно до правил утримання зелених насаджень всі рани зашпаровуються натуральною оліфою.

Якщо дерева знаходяться в охоронній зоні електропередачі і загрожують падінням, існує два варіанти вирішення проблеми: спиляти дерева під корінь або обрізати гілки, якізаважають.

– Вирішили, що знести ми їх встигнемо завжди, зараз виконаємо омолоджуючу обрізку,–говорить директор КП «Міськавтодор-1»Олексій Савченко. – Дуже важливо опустити ці тополі нижче рівня тросів ЛЕП. Звертаю увагу, що всі зрізи будуть закриті або оліфою, або масляною фарбою.

Виконати ці роботипісля вегетаційного періоду не можна з тієї причини, що відключити лінію електропередачі і залишити нікопольців без електроенергії, а значить без електричного опалення в тому числі, в холодну пору року ніхто не дозволить.

Роботи з обрізки дерев в охоронній зоні уздовж повітряних ліній електропередачі по вулиці Ушинського планується завершити за два дні.

Прес-служба Нікопольської міської ради

Read 484 times

Ми у соц-мережах

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00