Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Понеділок, 13 січня 2020 13:57

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу часткової компенсації відсоткових ставок за кредитами суб’єктам мікро- та малого підприємництва

На виконання міської Програми розвитку малого та середнього підприємництва в м. Нікополі на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням нікопольської міської ради від 22.12.2017 №43-29/VII, рішення виконавчого комітету Нікопольської міської ради «Про затвердження Порядку часткової компенсації відсоткових ставок за кредитами суб’єктам мікро- та малого підприємництва» від 14.11.2018 № 931, відповідно до Закону України «Про розвиток та державну підтримку малого та середнього підприємництва в Україні» - Виконавчий комітет Нікопольської міської ради оголошує про проведення конкурсу часткової компенсації відсоткових ставок за кредитами  суб’єктам мікро- та малого підприємництва.

 

Організатором конкурсу є виконавчий комітет Нікопольської міської ради.

Відповідальним за проведення конкурсу є управління економіки, фінансів та міського бюджету  Нікопольської міської ради.

Конкурс є відкритим для всіх претендентів - суб’єктів мікро- та малого підприємництва, які зареєстровані та здійснюють діяльність на території м. Нікополя і перебувають на обліку в Нікопольській державній податковій службі, підпадають під вимоги та умови конкурсу.

 

Порядок одержання необхідної інформації по конкурсу

 

Ознайомитись з Порядком часткової компенсації відсоткових ставок  за кредитами суб’єктам мікро- та малого підприємництва можна на офіційному веб-сайті Нікопольської міської ради в мережі Інтернет  http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua)

в розділі Публічна інформація/документи НМР/ рішення виконавчого комітету рішення від 14.11.2018 № 931 або в відділі промисловості та розвитку малого та середнього бізнесу (м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 3, каб.№27).

 

Умови конкурсу

 

У конкурсі можуть брати участь суб’єкти мікро-  та малого підприємництва, які:

- проводять господарську діяльність не менше одного року;

- діяльність  яких спрямовані на створення нових  робочих місць;

- розробили та (або) реалізують проекти, якими передбачається:

  • виробництво продукції;
  • модернізація, оновлення та придбання основних фондів для розширення та збільшення обсягів виробництва продукції (послуг);
  • діяльність у сфері   впровадження енергозберігаючих, екологічних технологій  та поновлювальних  джерел енергії;
  • діяльність у сфері туризму;
  • діяльність у сфері ІТ;
  • реалізація діяльності у сфері медицини, освіти, культури та спорту;
  • діяльність у сфері будівництва, в тому числі послуги у сфері ремонтно-будівельної діяльності;
  • діяльність у сфері транспорту.

Претендент несе персональну відповідальність за достовірність наданої інформації.

Умови проведення конкурсу є обов’язковими для претендентів та конкурсної комісії.

 

Подання документів  для  участі у конкурсі

 

Для участі в конкурсі претенденти подають такі документи:

- заяву у двох примірниках (додаток 1), один примірник заяви з реєстраційним номером повертається претенденту;

- опис проекту, що кредитувався в довільній формі з інформацією не більше однієї сторінки; та конкретним зазначенням цільового спрямування коштів в разі отримання компенсації % з міського  бюджету.

- копія кредитного договору та копія графіку погашення кредиту та сплати відсотків за кредитом, завірена підписом та печаткою претендента;

- оригінал довідки-розрахунку банку про суму нарахованих та сплачених відсотків за користування кредитом за період, визначений в оголошені, з зазначенням  інформації про відсутність заборгованості  за кредитом та відсотками;

- копія податкового розрахунку  сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь  фізичних осіб  і сум, отриманого з них податку (форма № 1ДФ) на кожну звітну квартальну дату 01.01.2019р, 01.04.2019р, 01.07.2019р, 01.10.2019р, 01.01.2020р ;

- довідка з банку про участь у «Зарплатному проекті» у разі наявності;

- довідка податкового органу про відсутність заборгованості  по сплаті податків та єдиного соціального внеску.

Документи  для участі в конкурсі пронумеровуються, прошиваються,  підписуються уповноваженою особою претендента та скріплюються печаткою (у разі наявності)  з позначенням кількості сторінок  цифрами і словами.

Документи для участі в конкурсі подаються претендентом у закритому конверті (пакеті) до  відділу промисловості та розвитку малого та середнього бізнесу управління економіки, фінансів та міського бюджету (будівля міськвиконкому, вул. Електрометалургів, буд. 3, каб. № 27). Конверт  (пакет)  відкривається під час засідання конкурсної комісії.

В разі, коли документи надійшли після встановленого терміну – вони  не розглядаються.

За роз’ясненнями щодо оформлення документів для участі в конкурсі претендент має право  звернутися до відділу промисловості та розвитку малого та середнього бізнесу управління економіки, фінансів та міського бюджету, який зобов’язаний надати їх в усній чи письмовій формі (за вибором претендента) протягом 3-х днів.

 

Місце та дата одержання бланків документів для участі в конкурсі

 

Бланки заяви на участь у конкурсі  можна отримати з моменту розміщення оголошення на офіційному веб-сайті Нікопольської міської ради в мережі інтернет (http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua) та в відділі промисловості та розвитку малого середнього бізнесу управління економіки, фінансів та міського бюджету за адресою: м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 3, каб. №27, телефон для довідок: 099 423 61 63  

 

Документи приймаються з 13 січня 2020року по 04 лютого 2020 року, понеділок-четвер з 09.00 год. до 18.00 год. П’ятниця – з 09.00 год до 16.45 год.  Перерва на обід з 13-00 год. до 13-45 год.

Кінцевий строк прийняття документів – 04 лютого  2020 року до 18.00 год.

 

Місце, дата та час початку проведення конкурсу 

Розкриття конвертів претендентів на засіданні конкурсної  комісії - 05 лютого 2020 року об 11.00 год. за адресою: будівля Нікопольської міської ради м. Нікополь, вул. Електрометалургів, буд. 3,  конференцзал, 4-й поверх.

Початок реєстрації претендентів о 10.30 год. 4-й поверх, зала засідань

 

Відділ промисловості та розвитку малого та середнього бізнесу

Read 85 times

Ми у соц-мережах

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00