Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

П'ятниця, 15 лютого 2019 15:11

Підведено підсумки Форуму інтегрованого розвитку

На цьому тижні відбулося чергове засідання робочої групи спільно з Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ під головуванням заступника міського голови Ольги Коник.

Учасників зустрічі проінформували про результати голосування на Форумі інтегрованого розвитку, в якому взяли участь 120 активних представників нашої громади. Вони мали змогу надати свої пропозиції на чотирьох тематичних станціях відповідно до кластерів: міський розвиток і житло, інфраструктура, доступність, транспорт; загальний простір, екологія, клімат і безпека; місцева економіка та бізнес; а також соціальний захист, культура, освіта, культурна спадщина та туризм.

Після підведення підсумків виявилося, що найбільшу кількість голосів нікопольців набрали 12 пропозицій: реконструкція доріг, особливо каналізаційної системи або водовідведення – 19 голосів, розробка та прийняття Стратегії озеленення, реалізація проектів парк Перемоги та парк Пушкіна – 19 голосів, ініціювання процесу будівництва басейну, покращення збору сміття – 18 голосів, запровадження програм збереження, захисту та відродження культурної спадщини Нікополя – 15 голосів, розробка стратегії розвитку туризму – 14 голосів, прозорість, відповідність, ефективність місцевої адміністрації та правоохоронних органів при здійсненні діяльності та наданні послуг – 13 голосів, створення нових місць для відпочинку та творчості, реконструкція та покращення території уздовж берегів водосховища – 12 голосів, пілотний житловий проект за адресою вулиця Кармелюка, 4 – 11 голосів.

Учасники зустрічі висловили свої думки щодо такого заходу як Форум, який проводився в нашому місті вперше.

– Це був позитивний досвід не тільки для жителів міста, а й безпосередньо для працівників мерії, оскільки вони отримали можливість в живу поспілкуватися з людьми і спільно обговорити проблеми міста, – каже експерт від GIZ Іріс Гляйхманн.

Також кожен висловив свою думку відносно того, що можна покращити при проведенні Форуму наступного разу. Наприклад, начальник відділу інфраструктури, енергозбереження та благоустрою Віталій Тяглов запропонував, щоб мешканці визначали не тільки проблему, а й варіанти її вирішення.

Два дні поспіль на засіданні робочої групи дуже детально відпрацьовували всі надані під час Форуму пропозиції. Після чого буде визначена їх пріоритетність.

На думку координатора від GIZ Олексія Сьомака, у нашого міста є надія на подальший розвиток, тому що є певна активна група нікопольців, яка зможе повести місто до нових перетворень.

Прес-служба Нікопольської міської ради

Read 209 times

Ми у соц-мережах

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00