Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Вівторок, 29 жовтня 2019 10:48

Подаруй дитині родину, адже чужих дітей не буває.

Діти – найголовніше, що є в нашому житті. Це наше майбутнє, майбутнє нашої держави.

Нажаль, не всі вони можуть бути зігріті любов`ю та турботою своїх рідних батьків.

Тільки уявіть, що є діти, які потрапляють в інтернатні заклади з біологічних сімей, маючи живих маму і тата, які не дбають про них, залишають без догляду та уваги, знущаються та жорстоко поводяться з ними. Біологічні батьки відмовляються від новонароджених дітей. Як наслідок цього – хронічні хвороби, соціальна та педагогічна занедбаність, відставання у фізичному та психологічному розвитку.
         Якби ви бачили, якими діти потрапляють в родину! Скільки тепла, турботи, любові необхідно дати маленькій зневіреній душі, щоб повернути віру в добро і любов. Не відмовляйте собі в щасті стати батьками для дітей, які так цього потребують. Станьте щасливою родиною тут і зараз.
         В місті Нікополі на обліку служби у справах дітей перебуває 385 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. 97% цих дітей виховуються в родинах опікунів, піклувальників, прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу, і лише 3% влаштовані в інтернатні заклади.
           В нашому місті проживає понад 40 сімей усиновлювачів, 244 родини опікунів та піклувальників, функціонує 6 прийомних сімей, які виховують 12 прийомних дітей, та 8 дитячих будинків сімейного типу, які стали родиною для 56 дітей-вихованців.
           Виховання дітей в родині є важливим завданням суспільства, бо тільки люди, що зросли в любові, здатні змінити світ на краще.
           Конвенцією ООН про права дитини визначено, що дитині для повного гармонічного розвитку її особи необхідно зростати в сімейному оточенні.
           Держава забезпечує пріоритет сімейного виховання та створює умови для його розвитку, надаючи сім’ям, які приймають на виховання дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, матеріальну та соціальну підтримку.
           Сімейні форми виховання – це усиновлення, опіка/піклування, патронатна сім’я, прийомна сім’я та дитячий будинок сімейного типу

           Якщо Ви вважаєте, що чужих дітей не буває, що проблеми дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, справа не лише держави, що кожна людина в змозі змінити життя хоча б одного хлопчика чи дівчинки, узявши його чи її в свою родину, Вам варто більше дізнатися про сімейні форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування за адресою: вул. Електрометалургів, 17/ 1 в службі у справах дітей.

 

Тел. 0566 68-45-70, 066-472-11-12

Read 223 times

Ми у соц-мережах

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00