1 winter
01 / 01

1 winter

Corporate Template

Read More
П'ятниця, 24 липня 2020 15:19

Про карантин та кількість випадків захворювання на коронавірус у Нікополі станом на 24 липня 2020 року

Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня.

«У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Рівень визначається автоматизованим програмним забезпеченням на основі визначених алгоритмів та зібраних даних та затверджується Національною комісією ТЕБ та НС», — зазначив Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов.

У Нікополі ж на цьому тижні виявлено 2 нових випадки зараження коронавірусом.  Наразі хворі перебувають на стаціонарному лікуванні, служби відпрацьовують контактних осіб.

Загалом з початку карантину в Нікополі зафіксовано всього 20 лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус.

Також, на виділені з міського бюджету кошти, було  придбано реактиви для Тесту імуно-ферментного аналізу на ковід 19. ІФА тест - це вид аналізу, за допомогою якого виявляється комплекс «антиген — антитіло», який виробляється коли організм уражений вірусом. 

ІФА-тестування у Нікополі безкоштовно проводиться пацієнтам із симптомами COVID-19, Медичним працівникам, працівникам Національної поліції, та допризовникам, тобто особам, які підлягають приписці до призовних дільниць. Позитивний результат ІФА-тесту буде додатковою підставою для ПЛР-дослідження. Наголошуємо: ПЛР-дослідження  залишається єдиним видом дослідження, який дає підстави для встановлення діагнозу «COVID-19».

Read 895 times

Ми у соц-мережах

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00