Новости Никополя, Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Кожного тижня в Нікополі ведуться ремонтні роботи за кошти з місцевого бюджету: ремонтують тротуари, вимощення біля будинків, встановлюють нові лавки та багато іншого. І все це для того, щоб мешканцям нашого міста було зручно та комфортно.

На прохання нікопольців у нашому місті стає дедалі більше місць для відпочинку. Мається на увазі можливість посидіти в холодочку, відпочити та поспілкуватися. Цього тижня нові лавки встановлювали на різних мікрорайонах Нікополя. Наприклад, біля будинку № 37 на проспекті Трубників. Мешканці дуже задоволені цим, тому що довгий час їм доводилося користуватися саморобними незручними засобами.

Біля будинку № 33 на проспекті Трубників лавочок не було. Деякі його мешканці вважають, що вони не потрібні, тому що вечері тут збиратиметься молодь, будуть шуміти та ще й залишать після себе сміття. Але є й протилежна думка. Тому лавочку тут встановили тільки біля одного під’їзду.

Біля будинку № 6 на вулиці Трубченка та біля будинку № 56 А на вулиці Пилипа Орлика також з’явилися нові лавочки.

Біля будинків № 62 та 64 на вулиці Гагаріна старі саморобні лавки замінили на нові зручні. Також тут відновили освітлення, якого тут не було ніколи. Хоча ці будинки були побудовані 60 років тому. Радіють мешканці і тротуарній доріжці, яку нещодавно заасфальтували.

Навколо будинку № 24 Б на вулиці Славгородській зробили нове вимощення. За словами мешканців, через великі тріщини тала та дощова вода постійно потрапляла під будинок. Тепер нове вимощення стане на заваді підтопленню будівлі.

Відремонтували вимощення і навколо житлового будинку № 26 на вулиці Івана Мазепи.

Також нове вимощення скоро з’явиться навколо будинку № 191 на вулиці Перспективній. Тут тривають ремонтні роботи.

Навколо будинку № 2/2 на вулиці Малиновського повністю прибрали старе асфальтне покриття і ремонтують вимощення. Користуючись нагодою, мешканці цього будинку домовилися з підрядником щодо ремонту сходинок до під’їздів, але це вже за власний кошт.

У Нікополі постійно облаштовують місця для збору твердих побутових відходів. Новий контейнерний майданчик встановлять біля будинку № 109/2 на вулиці Патріотів України. Наразі тут проводять підготовчі роботи: роблять відсипку, а потім забетонують місце, де стоятимуть контейнери.

Біля будинку № 4 на вулиці Віктора Усова заасфальтували тротуарну доріжку, а тепер встановлюють контейнерний майданчик. Зварюють каркас, а потім обшиють його профнастилом.

На провулку Червоному триває грейдерування дороги. Минулого року тут замінили водопровід. Зараз дорогу вирівнюють, після чого проведуть відсипку.

Біля будинку № 44 В на вулиці Електрометалургів відремонтували тротуарну доріжку. Її уклали новою тротуарною плиткою. Багато років мешканці чекали цього ремонту.

На вулиці Бориса Мозолевського асфальтують тротуарну доріжку до Приват Банку. Крім того, на примиканні до сусідніх вулиць піднімають рівень дорожнього покриття. Так звані «лежачі поліцейські» заважатимуть атмосферним опадам заливати ці вулиці.

На вулиці Малиновського, від вулиці Гагаріна до проспекту Трубників, тротуару не було взагалі. Цього тижня тут повним ходом ведуться ремонтні роботи. Встановлюють нові бордюри, укладають тротуарну плитку. Отже, скоро в нашому місті стане ще на один новий тротуар більше.

Прес-служба Нікопольської міської ради

Read 526 times

Ми у соц-мережах

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00