Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

П'ятниця, 25 вересня 2020 14:05

Про роботу КП «Паркове господарство» в Нікополі

  • Image Gallery

Утримання в порядку парків та скверів є дуже важливою діяльністю, яка формує комфорт проживання. У Нікополі цією роботою займається комунальне підприємство «Міське паркове господарство». Фактично воно відновило свою роботу в квітні 2019 року і об’єм його відповідальності досить значний.

 

У нашому місті налічується більше 40 парків, скверів та алей, загальною площею близько 80 (вісімдесяти) гектарів, які потребують обслуговування.

В обов’язки КП «Міське паркове господарство» входить збір та вивезення сміття, звільнення урн від сміття, покіс трави та стрижка газонів.

 

Крім того, комунальники доглядають за квітами. Минулого року за кошти місцевого бюджету було закуплено 45 тисяч квітів, в тому числі й багатолітніх. У 2020 році на клумби нашого міста висадили більше 50 тисяч квітів. Вони майорять на двох «кільцях» біля будівлі виконкому та біля ЦУМу, у сквері на площі Незалежності, у сквері Молодіжному та в сквері Визволення. До речі, в цьому сквері на одній із клумб квіти висадили у формі усміхненого смайлика.

Клумби постійно звільняють від бур’янів та сухих рослин. Для поливу квітів зроблено автоматичний крапельний полив. Якщо його недостатньо, тоді квіти поливають додатково. І різнокольорове розмаїття квітів радує очі та піднімає настрій нікопольців і гостей нашого міста.

Також комунальники доглядають і за деревами, які вже ростуть в парках та скверах. А ще висаджують молоді саджанці. Цього року за кошти з місцевого бюджету були закуплені 550 саджанців дерев: декоративні ялинки, клени, акації, липи, платани, павловнії та інш.

Перед поливом дерев лунки навколо них розширюють та звільняють від трави. Це поліпшує якість поливу.

Згідно документів, парк Перемоги знаходиться на реконструкції і проводити тут роботи з благоустрою поки що не має можливості. Але комунальники утримують парк у належному стані: збирають сміття, яке безвідповідальні нікопольці кидають повз урн, замітають пішохідні доріжки, обрізають сухе гілля та парость, косять траву.

До речі, скільки разів на рік косять траву наші комунальники? За словами директор КП «Міське паркове господарство» НМР Сергія Бондаренко, покіс трави проводиться від трьох до п’яти разів на рік, а на деяких ділянках – ще частіше. До того ж, з 1 липня цього року працівники Паркового господарства почали косити траву на 41 кварталі приватного сектору Нікополя.

 

Робочий день працівників Паркового господарства починається з сьомої ранку. Основні роботи виконуються вручну: посадка квітів, прополка, відновлення витоптаних ділянок газону, обрізка сухого гілля і парості, прибирання сміття з зелених об'єктів та інше. Але незважаючи на це в парках, скверах та алеях міста, а це, нагадаємо, близько 80 (вісімдесяти) гектарів, чистота та порядок підтримується постійно.

Отже, завдяки праці робітників комунального підприємства «Міське паркове господарство» створюються гарні умови для відпочинку нікопольців, а Нікополь поступово повертає собі славу квітучого та зеленого міста.

Прес-служба Нікопольської міської ради

Read 2045 times

Ми у соц-мережах

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00