Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Середа, 27 лютого 2019 16:23

Ресурсний центр в Нікополі ремонтують за кошти ЮНІСЕФ

В минулому році Нікополь долучився до національного проекту Фонду Марини Порошенко «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації»: з 30 квітня 2018 року на базі міської психолого-медико-педагогічної комісії для дітей з особливими потребами був відкритий інклюзивно-ресурсний центр.

Міждисциплінарна команда спеціалістів таких як психологи, логопеди, дефектологи, а також реабілітолог, який займається лікувальною фізкультурою, надають дітям з особливими потребами та їх родинам необхідні якісно-освітні послуги. На сьогодні заняття в центрі відвідують 480 дітей віком від народження до 18 років, але як запевняють фахівці, їх кількість постійно збільшується.

Спочатку кожна дитина проходить тут комплексну психолого-педагогічну оцінку. Цей документ надається батькам, з рекомендаціями, які корекційно-розвиткові заняття їй необхідні. Далі за складеним індивідуальним планом спеціалісти центру проводять заняття з розвитку уваги, пам’яті, мислення, сприйняття кольорів, форми та величини, мови та інше.

Батьки обов’язково отримують від практичного психолога консультативний супровід щодо питання як правильно організувати вдома розвиваючі ігри, спрямовані на розвиток фізичної, емоційно-вольової та пізнавальної сфери діяльності.

Крім професійної психолого-педагогічної допомоги у центрі дбають і про те, щоб вихованцям та їх батькам було зручно та затишно. Нещодавно в Нікопольському ресурсному центрі розпочався ремонт за кошти ЮНІСЕФ – міжнародного дитячого фонду, що діє під егідою Організації Об'єднаних Націй. А почалося все з того, що в 2017 році співробітники ресурсного центру на чолі з директором Лілією Кітенко поїхали в Харків на курси ЮНІСЕФ за темою «Служба раннього втручання».

– Коли після курсів колеги з Харкова приїхали до нас і побачили приміщення, де розташована служба раннього втручання, вони сказали, що гарантують його ремонт відповідно до європейських стандартів, – розповідає директор КУ «Інклюзивно-ресурсний центр НМР» Лілія Кітенко.

20 грудня 2018 року ремонтні роботи нарешті розпочалися. Наразі бригада ремонтує два кабінети служби раннього втручання: в одному буде працювати дефектолог, в другому – логопед та психолог. В кімнатах повністю нові стеля, стіни, двері, зроблена електропроводка. Також планується відремонтувати туалетну кімнату. Крім того, коли вже встановиться тепла погода, орієнтовно в квітні або травні, будуть зроблені нові вхідні двері в службу раннього втручання, проведена реконструкція входу і пандус за європейськими стандартами.

Міська влада теж приділяє увагу такому необхідному комунальному закладу. В цьому році за кошти місцевого бюджету теж планується провести ремонтні роботи.

– Планується зробити ремонт двох коридорів, фойє, заміну дверей, вхідних дверей та великих вікон на вході, – каже Лілія Кітенко.

Прес-служба Нікопольської міської ради

Read 156 times

Ми у соц-мережах

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00