Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

П'ятниця, 11 січня 2019 12:56

Що наразі відбувається з будинком № 117 по вулиці Перспективній

Наприкінці 2018 року будинок № 117 по вулиці Перспективній почав руйнуватися. На стінах утворилися такі тріщини, що в них можна легко засунути сірникову коробку. За словами мешканців, тріщини продовжують збільшуватися.

Цей будинок повоєнної будівлі минулого століття, почав руйнуватися більше десяти років тому, коли деформувалися трубопроводи каналізаційних мереж, що призводило до замочуванню ґрунту під будинком. Дворову каналізаційну систему замінили, а саму будівлю по периметру посилили двома швелерними поясами.

Напередодні нового року поруч з будинком сталася аварія на водопровідних мережах. Аварію ліквідували, але по стінах будівлі пішли тріщини.

27 грудня загальноміська комісія обстежила будинок. Її висновки розглянули на засіданні Нікопольської міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Було прийнято рішення: мешканців восьми квартир тимчасово переселили до модульного містечка, розташованого по вулиці Княжій. Людей забезпечили транспортом для перевезення їх майна. Хтось з мешканців з’їхав до родичів, друзів або знайомих.

Але будинок продовжував руйнуватися і рішенням виконавчого комітету Нікопольської міської ради його визнали таким, що не відповідає санітарним, технічним вимогам і не придатним для проживання.

– Робітники КП «МЖТІ» встановили в різних частинах будівлі контрольні маяки, які підтвердили, що просадка не зупинилася і руйнування будинку продовжується, – коментує начальник відділу інфраструктури, енергозбереження та благоустрою Віталій Тяглов.

Які заходи щодо аварійного будинку проводяться зараз? За словами Віталія Тяглова, прийнято рішення про проведення тендера на геологію і геодезію ґрунту під цією будівлею, щоб дізнатися в якому він стані.

– Якщо мешканцям аварійного будинку з якихось причин не підходять комунальні приміщення під житло: модульне містечко по вулиці Княжій або по вулиці Лапинській,49, – то можна знімати житло самостійно й отримувати грошове відшкодування згідно соціальної програми «Турбота», – роз’яснює Віталій Тяглов. – Для цього треба звернутися до управління соціальної політики Нікопольської міської ради.

Прес-служба Нікопольської міської ради

 

Read 232 times

Ми у соц-мережах

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00