Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Четвер, 30 липня 2020 14:06

Що та де ремонтували в Нікополі цього тижня

  • Image Gallery

Нові тротуари

На вулиці Малиновського, від вулиці Гагаріна до вулиці Трубченка, ведуться ремонтні роботи щодо укладання нового тротуару. Частково вже встановили новий бордюрний камінь і уклали тротуарну плитку. Зовсім скоро нікопольці зможуть користуватися зручною пішохідною доріжкою.

Біля будинку № 17 А на вулиці Першотравневій уклали тротуарну доріжку. Ходити новим тротуаром, звичайно, зручніше.

Нове вимощення

Навколо будинку № 2 на вулиці Трубченка старе асфальтне вимощення було як решето і атмосферні опади постійно потрапляли під будівлю. Щоб не допустити просідання будинку, тут ведуться ремонті роботи. Нове бетонне вимощення надійно захистить фундамент від впливу вологи.

Нова покрівля

Старий дах будинку № 4 А на вулиці Гагаріна протікав у трьох місцях одночасно і вже багато років потребував ремонту. Цього тижня тут ведуться ремонтні роботи. Повністю зняли старий шифер і будуть укладати новий.

Капітальний ремонт дороги

На вулиці Бориса Мозолевського продовжується капітальний ремонт проїжджої частини з облаштуванням водовідведення. На перехресті вулиць Бориса Мозолевського та Героїв Чорнобиля ведуться підготовчі роботи до укладання асфальту. Наразі асфальтують примикання до вулиці Героїв Чорнобиля та тротуарну доріжку для пішоходів. За якістю виконання робіт постійно слідкують представники технагляду.

Нові водопроводи

Багато років на вулиці Святительській, що на Північному селищі, існувала проблема водопостачання. Через поганий тиск води полити городину було майже неможливо. Зараз на вулиці Святительській проводять підготовчі роботи до укладання нового водопроводу, риють траншею.

На вулиці Журавлиній також були проблеми з водопостачанням. І це зрозуміло, водопровід тут укладали в 60-х роках минулого століття. Зараз нову водопровідну трубу, а це більше тисячі метрів, тут вже уклали. Проводять підключення до центральної водопровідної мережі.

Слід зазначити, що на всіх вулицях, де уклали новий водопровід, після закінчення ремонтних робіт, підрядник обов’язково проводить грейдерування дороги, а потім робить відсипку шлаком дрібної фракції та вирівнює поверхню. Дорога стає кращою, ніж була до укладання водопроводу.

Всі ремонтні роботи у повному обсязі ведуться за кошти місцевого бюджету.

Прес-служба Нікопольської міської ради

Read 252 times

Ми у соц-мережах

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00