Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

П'ятниця, 23 серпня 2019 15:33

Школи Нікополя перевіряють на готовність до нового навчального року

Поки діти насолоджувалися літніми канікулами, в освітніх установах активно велася робота з підготовки до нового навчального року. Зараз проходить оцінювання їх готовності.

Триває комісійна перевірка з прийому шкіл до нового навчального року, – розповідає начальник відділу освіти і науки НМР Олена Селютіна. – Хотілося б відмітити, що в цьому році школи дуже гарно попрацювали. Велика вдячність керівниками закладів освіти, педагогічному та технічному персоналу, батьківській громадськості, які долучилися, і всі разом ми змогли оновити навчальні приміщення, створити нові освітні простори.

З 2 вересня в школи Нікополя прийдуть більш ніж 12 тисяч учнів. На них чекають відремонтовані класи. Особливо постаралися для першачків. І це зрозуміло: перша зустріч зі школою повинна стати приємною і такою, що запам'ятовується. В цьому навчальному році сядуть за парти майже 1300 першокласників.

Вже другий рік поспіль нікопольські школи працюють відповідно до концепції Нової української школи. В цьому році закуплені нові яскраві парти, які можна розставляти по-різному, в залежності від теми уроку, а також оргтехніка, проектори, екрани, ноутбуки. Все це сприяє більш ефективній організації учбового процесу.

Кожен кабінет поділений на певні зони: є куточок природи, куточок усамітнення, де дитина може почитати книгу або пограти в гру, є ігровий куточок. В класах не тільки вдосконалили освітнє середовище, але й придбали багато дидактичного роздаткового матеріалу.

Слід відмітити, що оновили не тільки класи, а й коридори, які знаходяться біля цих класів. Все це допомагає вчителям зацікавити дітей з перших хвилин їх перебування в навчальному закладі.

Коридори біля класів, де навчатимуться старші учні, теж пофарбовані та розмальовані таким чином, щоб всі відчували себе затишно. В деяких школах малюнки на стінах коридорів виконують не тільки естетичну, а й пізнавальну функцію.

Спортивних успіхів нікопольські школярі досягатимуть у відремонтованих спортивних залах, а для активного відпочинку на перервах в школах облаштовані спеціальні зони, де можна не тільки пограти в рухливі ірги, а й граючи, вивчити правила дорожнього руху.

Ремонту зазнали шкільні їдальні. За словами Олени Селютіної, в цьому році завдяки співпраці і за рахунок коштів підприємців були оновлені роздатки в трьох шкільних їдальнях, які виглядають тепер сучасно. Отже, коли діти будуть приходити до буфету, їм буде не тільки смачно їсти, а ще й приємно там знаходитись.

Там, де це було необхідно, оновили старі меблі і тепер вони виглядають сучасно. В деяких школах ще закінчуються ремонти, а в деяких вже все сяє чистотою. Але до початку занять всі школи Нікополя будуть повністю готові до зустрічі учнів.

Ще і ще раз хочеться подякувати міській владі та депутатському корпусу за те, що вже який рік поспіль виділяють кошти. Звичайно проблем в освіті багато, але завдяки тому, що пішло виділення коштів з’являється систематичне вирішення проблемних питань і ми сподіваємось, що найближчим часом наші школи ще змінять свій зовнішній вигляд і будуть виглядати набагато краще ніж сьогодні, – говорить Олена Селютіна.

Прес-служба Нікопольської міської ради

Read 56 times

Ми у соц-мережах

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00