1 winter
01 / 01

1 winter

Corporate Template

Read More
П'ятниця, 10 грудня 2021 10:26

Оголошення про проведення громадських обговорень на тему: “Проєкт Стратегії розвитку системи охорони здоров’я територіальної громади м. Нікополя на період до 2027 року”

До уваги громади!

 

Оголошення про проведення громадських обговорень на тему:

 

Проєкт Стратегії розвитку системи охорони здоров’я територіальної громади м. Нікополя на період до 2027 року

 

Здоров’я – це універсальна цінність людини, настільки ж важлива, як щастя та благополуччя. Отже, здоров’я має важливе значення в житті кожної людини, це ключовий аспект національної безпеки, воно визначає можливості досягнення індивідуального і суспільного добробуту, перспективи стійкого розвитку.

 

Ключова ціль будь-якої системи охорони здоров’я – доступність і якість медичної допомоги, медичних послуг, медичного обслуговування. Основні виклики, такі як реформа децентралізації, реформа охорони здоров’я, демографічні зміни, зміна клімату, а також сучасні виклики у вигляді карантинних обмежень, викликаних інфекційними захворюваннями, сформували нагальну потребу розробити стратегічну базу для розвитку системи охорони здоров’я територіальної громади міста Нікополь.

 

Стратегія здоров’я громади на період 2022-2027 рр., стратегічні та операційні цілі розвитку сектору охорони здоров’я, шляхи покращення медичних послуг для жителів громади визначалися за допомогою комплексного підходу.

 

При розробці Стратегії були використані дані статистичних та інформаційних звітів, взяті до уваги матеріали опитувань жителів та медичних працівників, інші джерела інформації та даних, наявних на місцевому рівні.

 

Стратегію розвитку системи охорони здоров’я територіальної громади м. Нікополя на період до 2027 року було розроблено в рамках Програми «Перспективи розвитку східних регіонів України», яка діє за дорученням Уряду Німеччини, за підтримки Проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ «Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України» та за участі експертів Міжнародного благодійного фонду «АІСМ Україна», які консультували та підтримували робочу групу в процесі стратегічного планування.

 

Під час громадських обговорень ми розраховуємо на зауваження, коментарі та пропозиції, які дозволять доповнити або розширити пріоритети розвитку системи охорони здоров’я нашої громади, включаючи конкретні заходи виконання Стратегії.

 

Пропозиції до проєкту Стратегії із зазначенням контактних даних згідно з додатком приймаються в електронному вигляді до 10 січня 2022 року на електронну адресу: doroshenko.nikopol.cityhall@gmail.com.

 

У темі електронного повідомлення просимо зазначити: “Пропозиції до проекту Стратегії”.

 

Всі отримані пропозиції будуть опрацьовані та систематизовані Робочою групою і передані на розгляд сесії Нікопольської міської ради для затвердження.

Read 1132 times

Ми у соц-мережах

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00