Новости Никополя, Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Багато людей прикладають зусилля для того, щоб в Нікополі запрацювала сучасна дитяча лікарня. І маленькі мешканці нашого міста та Нікопольського регіону змогли отримувати якісні медичні послуги.

Наразі біля будівлі на проспекті Трубників 47 облаштовують прилеглу територію. Встановили вісім світильників з автоматичним реле освітленості, яке в залежності від інтенсивності природного світла вмикає або вимикає їх.

На задньому подвір'ї буде дитячий ігровий майданчик. Наразі територію для нього вже підготували. Після того, як встановлять ігрове обладнання, тут укладуть гумове покриття для безпеки дітей. Восени висадять дерева, кущі та газонну траву.

На вході до будівлі роблять пандус, що буде оснащений системою відтавання льоду з автоматичним таймером. Такі ж системи встановлюють на даху і в жолобах для водовідведення. Тому бурульок взимку на цій будівлі не буде.

Також для зручності маломобильних груп населення в будівлі дитячої лікарні буде функціонувати ліфт. Відповідні роботи щодо його встановлення вже ведуться.

Сучасні технологічні новації застосовують і в середині будівлі. Наприклад, у хірургічному та маніпуляційному кабінетах, а також в палаті інтенсивної терапії встановлені бактерицидні рециркулятори закритого типу для очищення повітря та захисту від бактерій і вірусів.

На всіх трьох поверхах і на сходах встановлять відбійники з функцією перил з антибактеріальним покриттям.

У кабінетах і в коридорах на всіх трьох поверхах закінчили наклеювати шпалери. У палатах для маленьких пацієнтів встановлюють панелі. Нова сантехніка встановлена на всіх поверхах, освітлення також вже зроблене. Залишилося тільки укласти лінолеум.

Слід зазначити, що ремонт будівлі дитячої лікарні в нашому місті виконується за кошти обласного бюджету. За кошти з місцевого бюджету, а це більше 16 мільйонів гривень, для дитячої лікарні закуплено сучасне медичне обладнання та меблі.

Прес-служба Нікопольської міської ради

Read 601 times

Ми у соц-мережах

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00