Новости Никополя, Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Переможцем конкурсу на вивіз твердих побутових відходів в Нікополі стало ТДВ «Дніпрокомунтранс» і з 1 березня почало працювати в нашому місті.                     

Вже виставили близько 300 нових євроконтейнерів біля багатоквартирних будинків. Після того, як закінчать встановлювати контейнери біля багатоповерхівок, їх почнуть встановлювати біля закладів бюджетної сфери, а потім – у приватному секторі.

Це все добре, але вчора, 2 березня, на вулицях Нікополя сміття лежало купами, що викликало обурення у нікопольців. Чому це сталося?

– Коли підприємство припиняє роботу, сміття вивозять, а сміттєві баки перевертають і друга машина їх збирає, – коментує директор ТДВ «Дніпрокомунтранс» Валерій Лубінський. – На жаль, наші колеги, які прибирали мусор у Нікополі раніше, вчинили недобросовісно: вони вивалюють сміття просто на землю. Наші екіпажі вручну збирають розкидане сміття, також працюють два маніпулятори і до кінця дня 4 березня ми плануємо виправити ситуацію, що склалася. Два маніпулятори залишаться в Нікополі і будуть займатися вивезенням негабаритних відходів, які накопичилися за тривалий період часу.

За яким графіком вивозить сміття новий виконавець послуги?

За словами директора «Дніпрокомунтранс», у багатоквартирних кварталах вивіз сміття буде вивозитися щодня, в приватному секторі машина працюватиме п’ять разів на тиждень: кожного дня обслуговуючи певні квартали.

– Ми зустрінемося з головами квартальних комітетів для того, щоб вони нам сказали, де краще розмістити контейнери, – говорить Валерій Лубінський. – Коли ми поставимо контейнери в приватному секторі, тоді будемо вивозити їх два рази в тиждень. Це набагато зручніше, тому що людям не потрібно буде накопичувати сміття вдома цілий тиждень. Поки ми збираємо сміття так, як було раніше: люди виставляють кульки або відра зі сміттям у певний день і ми його збираємо.

Що стосується тарифу на вивіз сміття, то наразі пропозиції виконавця послуги знаходяться на розгляді управління економіки НМР і протягом місяця буде погоджений. Квитанції на оплату будуть надані на початку квітня.

Офіс підприємства розміщено за адресою пр. Трубників, 11 а (на першому поверсі). Туди можна звертатися з питаннями. Тел. 067-502-95-28.

 

Прес-служба Нікопольської ради

Read 1475 times

Ми у соц-мережах

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00