Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

П'ятниця, 31 січня 2020 15:14

У Нікополі презентували Міжнародну програму «Оздоровлення економіки України». Проект «IMTD» (USA)

З вересня 2019 року розпочався великий всеукраїнський тур по презентації Програми оздоровлення економіки України у всіх регіонах нашої держави. 30 січня офіційна делегація IMTD International завітали з робочим візитом до Нікополя.

З метою обговорення перспективних напрямків співпраці та презентації міжнародної програми «Оздоровлення економіки України» офіційна делегація IMTD International 30 січня зустрілася з міським головою Нікополя Андрієм Фісаком. Офіційним послом бренду в Україні даної програми є народна артистка України та відомий громадській діяч Оксана Білозір. Вона розповіла очільнику міста, що програма працює в коаліції трьох країн: Україна, Молдова та Грузія. IMTD International являється міжнародним фінансовим провайдером, тобто це грантова програма. Правова форма – споживча кооперація.

У чому ж полягає нова філософія грантової політики презентованої Програми «Оздоровлення економіки України». І що саме планується зробити для реального оздоровлення економіки України?

– Одна людина – один проект, одна юридична особа – один проект, – розповіла Оксана Білозір. –  Правова форма створена так, щоб наші американські колеги, а штаб-квартира нашої організації знаходиться у Вашингтоні, мали безпосередній доступ до безпосереднього контакту з кожною людиною.

Презентована україно-американська програма направлена на стимулювання, інвестиції, розвиток, підтримку міні-підприємництва, малого та середнього бізнесу. Налаштована на підтримку активних громадян, готових створювати і розвивати свій бізнес, тому що бідні люди не можуть побудувати багату країну.

Щоб уникнути ризиків безвідповідального ставлення людей до свого бізнесу або взагалі виникнення корупційних схем, гроші на руки людям давати не будуть. Для кожного бізнесу буде визначено різний час моніторингу (три місяці, шість місяців або рік). І поки бізнес не вийде на прибуток, не буде знята заборона на відчуження майна, яке придбають за грантові кошти.

Андрій Фісак поцікавився чи можлива співпраця мерії Нікополя зі Споживчим товариством IMTD International і отримав позитивну відповідь.

– Ми будемо цікаві вам для реалізації великих інфраструктурних об’єктів, тому що ми користуємося всіма фінансовими інструментами, які може надати американська сторона, тобто міжнародне право, міжнародний бізнес. Це лізингові програми, пошук інвесторів, безпосередні інвестиції на інше, – відповіла Оксана Білозір.

З метою стимулювання створення нових бізнесів презентацію Міжнародної Програми «Оздоровлення економіки України» провели для нікопольських підприємців. У Палаці урочистих подій зібралися зацікавлені нікопольці, які мали змогу задати питання та отримати на них вичерпні відповіді.

Девіз презентованої програми «Разом ми можемо все». Відбір проектів від громадян, приватних підприємців, прибуткових та неприбуткових організацій, а також органів місцевого самоврядування почнеться у лютому місяці цього року.

Прес-служба Нікопольської міської ради

Read 553 times

Ми у соц-мережах

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00