Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Понеділок, 02 листопада 2020 10:59

У Нікополі продовжують втілювати в життя проекти-переможці конкурсу «Бюджет участі 2020»

У 2016 році в Нікополі було вперше проведено конкурс «Бюджет участі». Жителі нашого міста отримали змогу втілювати в життя проекти для благоустрою та поліпшення естетичного вигляду Нікополя за кошти з місцевого бюджету. До речі, обсяг фінансування проектів-переможців в конкурсі «Бюджет участі» щорічно збільшується. З 2017 по 2019 роки в нашому місті реалізовано 64 проекти. Це спортивні та дитячі майданчики, арт-об'єкти, камери відеоспостереження та багато іншого.

У 2020 році цю гарну традицію продовжено. У конкурсі перемогли 22 проекти. Один з них – проект під назвою «Безпечний спортивний простір». Завдяки партиципаторному бюджетуванню на території освітнього закладу № 4, що знаходиться на вулиці Патріотів України, відтепер є оновлені сходи, які ведуть до шкільного спортивного майданчика. Слід відзначити, що на стадіоні, проходять не лише шкільні заняття з фізкультури, тут займаються фізичною культурою та любительським спортом і жителі усього мікрорайону та декілька спортивних секцій, які функціонують на базі школи.

У сквері «Визволення» завдяки конкурсу «Бюджет участі» та фінансування з місцевого бюджету з’явився цікавий арт-об'єкт для дітей «Будиночок на дереві «Микитин Перевіз».

Нажаль, один із елементів будиночка, а саме гірка для катання, була незручною. Зараз її удосконалюють і потім встановлять знову.

Ще один проект-переможець «Бюджету участі 2020» під назвою «Прозоре око» реалізовано на території квартального комітету № 13, що розташований у приватному секторі на Лапинці. Тут встановлено дев’ять камер відеоспостереження.

Минулого року на вулиці Малиновського, від магазину «супермаркет АТБ» до п’ятиповерхівок, доріжку для пішоходів уклали тротуарною плиткою. Цього року завдяки перемозі в конкурсі «Бюджет участі 2020» тут реалізовано проект «Алея мрії – дорога додому». В рамках проекту здовж тротуару встановлено десять ліхтарів вуличного освітлення, дві камери відеоспостереження та одна лавка. Крім того, тут висаджені саджанці декоративних дерев.

«Smatr-простір в бібліотеці» – ще один проект-переможець цього року. Його втілили в життя в бібліотечній філії № 3, що на вулиці Запоріжській. Було закуплено сучасні меблі, два ноутбуки, комп’ютер, телевізор, мобільну автономну акустичну систему, фотокамеру та інше технічне обладнання. Завдяки чому сталася трансформація звичайної читацької зали в комфортний медіа-простір з якісним бібліотечним сервісом та безкоштовним доступом до соціально орієнтованих послуг, сервісів, навчальних курсів.

Проект «Безпечне дитинство руками дорослих» підтримали багато нікопольців, і тепер навколо школи № 21 на вулиці Гагаріна ремонтують огорожу шкільного подвір’я, яка перебувала у незадовільному, а місцями аварійному стані.

Наразі огорожу школи шпаклюють, встановлюють недостатні металеві секції, після чого фарбують.

Четвертий рік поспіль перемагає у конкурсі «Бюджет участі» колектив Нікопольської міської школи мистецтв № 1, що дає змогу прикрашати територію цього закладу по проспекту Трубників 35 А. У 2020 році завдяки партиципаторному бюджетуванню тут встановили електричні освітлювальні лінії з елементами стилізованого музичного декору, які освітлюватимуть територію школи. Чотири ковані ліхтарі ніби грають на музичних інструментах: синтезаторі, арфі, трубі та контрабасі.

Також по периметру території школи мистецтв встановили п’ять звичайних опор зовнішнього освітлення.

Прес-служба Нікопольської міської ради

Read 1187 times

Ми у соц-мережах

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00