Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Четвер, 15 лютого 2018 18:01

У Нікополі пройшов мітинг на честь воїнів-інтернаціоналістів

15 лютого в Україні вважається Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Тож біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам відбувся мітинг та покладання квітів. Урочистою ходою від площі Незалежності до місця проведення заходу пройшли учасники бойових дій. Сьогодні – 29-та річниця виведення радянських військ з Афганістану. Участь у мітингу взяли воїни-інтернаціоналісти та батьки загиблих воїнів, представники міської влади, громадських організацій, підприємств міста та духовенство.

З вітальним словом виступила виконуюча обов’язки міського голови Ольга Коник, зазначивши, що подвиг миротворців вартий визнання і є гідним прикладом для кожного громадянина нашої країни. Також, Ольга Василівна нагородила Відзнакою Президента України «За гуманітарну участь в Антитерористичній операції» члена волонтерської спілки «Ветеранів Афганістану» Володимира Ісакова. Відзнакою міського голови та нагрудним знаком «За заслуги перед містом» було нагороджено молодшого сержанта 25 десантно-штурмової бригади, учасника бойових дій на Сході України, ветерана бойових дій на території республіки Афганістан – Ігоря Борового.

Слово мали і помічник народного депутата України Андрія Шипка – Тетяна Мороз, голова громадської організації «Союз інтернаціоналістів» Олександр Кушнірук та мати загиблого в Афганістані солдата Івана Клименка – Надія Іванівна. Всі вони висловлювали слова вдячності за героїзм, мужність та схилили голову перед тими, хто не повернувся.

Цього дня присутні вшанували пам'ять полеглих воїнів-інтернаціоналістів хвилиною мовчання та поклали до пам’ятника квіти.

Пізніше, біля пам’ятника «Захисник України» відбулось покладання квітів, на знак вшанування воїнів-афганців, які є учасниками бойових дій в зоні АТО.

Біля пам’ятників відбулись панахиди за загиблими воїнами-інтернаціоналістами та героями АТО.

 

Прес-служба міської ради

Read 289 times

Ми у соц-мережах

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00