Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Середа, 08 травня 2019 16:39

У Нікополі привітали ветеранів Другої світової війни

9 травня 2019 року – 74-та річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Ця дата завжди асоціюється з подвигами героїв, наших прадідів та прабабусь, які пройшли всі жахи війни, але все одно вистояли і звільнили рідну землю. Скільки довелося пережити кожному з них знають усі, адже війна торкнулась кожної родини українців. Ці люди – гордість нашої держави, гідний приклад для багатьох поколінь нащадків.

Напередодні Дня перемоги ветеранів війни відвідав голова міста Андрій Петрович Фісак та його заступники. Зі словами вдячності, щирими побажаннями здоров’я, довголіття, родинного благополуччя та приємними подарунками відвідали Героїв нашого міста. Це Парубець Іван Миколайович, Жиган Анатолій Дмитрович, Ласка Іполит Петрович, Бредихін Володимир Дмитрович, Котов Володимир Олександрович.

З щирою посмішкою зустрів гостей ветеран Другої світової війни Іван Миколайович Парубець. Це добра та відкрита душею людина.

Він брав участь у героїчних штурмах за звільнення Варшави та взяття Берліну, відзначений безліччю державних нагород. Указом Президента України, Івану Миколайовичу було призначено державну стипендію.

Іван Миколайович з гордістю демонстрував міському голові свої нагороди та старі фотокартки, які нагадували про роки служби. Жартував та розказував цікаві історії. Розповів і про кохану дружину, яка завжди і в усьому його підтримує.

У свої 92 роки Іван Миколайович щодня займається фізкультурою та закалюванням організму, незалежно від пори року. Деякі вправи навіть продемонстрував.

Андрій Петрович поцікавився секретом довголіття ветерана. Кожен день повинен починатися з фізичних вправ, адже в здоровому тілі – здоровий дух. Також, дуже важливо не переїдати, але головне, за словами Івана Миколайовича, – це бути доброю та чесною людиною.

Головне для ветеранів – це просте спілкування та увага. Шануймо наших героїв!

Прес-служба Нікопольської міської ради

Read 615 times

Ми у соц-мережах

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00