Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Понеділок, 18 листопада 2019 17:34

У Нікополі відкрилося відділення гемодіалізу!

Люди з хронічною нирковою недостатністю очищають кров за допомогою гемодіалізу – апарату «штучна нирка». Виконувати цю процедуру можна тільки в спеціалізованому амбулаторному відділенні. Без очищення крові людина помирає через два-три дні. Тому актуальність і важливість цього відділення важко переоцінити.

Сьогодні, 18 листопада, в Нікопольській центральній районній лікарні відкрили відділення гемодіалізу! На урочистому відкритті були присутні міський голова Андрій Фісак, депутати Нікопольської міської ради, заступник голови обласної ради по виконавчому апарату – начальник управління з питань територіального та місцевого розвитку, народний депутат України VII і VIII скликань Андрій Шипко, представники Департаменту охорони здоров'я Дніпропетровської облдержадміністрації, керівництво Нікопольської райдержадміністрації та Нікопольської райради.

Принципове рішення про відкриття відділення гемодіалізу було прийнято на підставі численних звернень пацієнтів, що потребують замісної ниркової терапії. Завдяки спільній співпраці представників всіх гілок влади та благодійних організацій нарешті в нашому місті, а саме в Нікопольській центральній районній лікарні, відтепер працюватиме відділення гемодіалізу.

У приміщенні відділення зроблено капітальний ремонт: повністю замінено всі комунікації, встановлені нові металопластикові вікна та нове опалення, відремонтовані стеля та стіни, укладена нова підлога. Крім того, тут встановлено нове сучасне обладнання для очищення води, тому що якість води безпосередньо впливає на якість проведення процедури гемодіалізу.

Для зручності пацієнтів в палатах встановлено шість нових крісел та діалізних апаратів фірми B. Braun. Багатофункціональні крісла забезпечуватимуть комфортне положення пацієнтів під час тривалої процедури, а на діалізних апарати з сенсорним екраном будуть задаватися всі показники процедури.

Не обійшлося без подарунків. Міський голова Андрій Фісак подарував відділенню сучасний плазмовий телевізор.‎ Виконуючий обов’язки голови Нікопольської райдержадміністрайції Геннадій Зимін і голова Нікопольської районної ради Сергій Кривонос – кондиціонер, а голова Нікопольської районної організації ВО «Батьківщина» Олександра Сотула – теж плазмовий телевізор.

Відділення розраховано на шість гемодіалізних місць, воно буде працювати в дві зміни і зможе обслуговувати 24 пацієнта з Нікополя та Нікопольського регіону.

Прес-служба Нікопольської міської ради

Read 111 times

Ми у соц-мережах

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00