Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

П'ятниця, 31 липня 2020 13:33

У Нікополі за період купального сезону серед відпочиваючих на воді - жодного летального випадку

  • Image Gallery

Таку статистику подає Нікопольський міськрайонний відділ Головного управління в області, співробітники якого постійно проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з громадянами, які відпочивають поблизу водойм.

30 липня, з метою запобігання загибелі людей на водних об’єктах, співробітники Нікопольського міськрайонного відділу Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з громадянами, які відпочивають поблизу водойм, щодо дотримання правил безпечної поведінки під час відпочинку.

З початку 2020 року на воді у Дніпропетровській області загинуло 23 особи, з них 5 дітей. У Нікополі з початку року – жодного летального випадку.

Акцентуємо увагу, що безпечне місце відпочинку на воді на території міста Нікополя є міський пляж. Пляж - це офіційне місце, де чергують рятувальники. На пляжі є три рятувальні пости, які обладнані засобами порятунку. У разі надзвичайної ситуації є домедична допомога. Черговий лікар постійно знаходиться на посту.

Слід памятати: купатися можна лише на спеціально обладнаних пляжах,  не запливати за межу купання в акваторії. Заходити у воду в нетверезому стані небезпечно, адже під дією алкоголю втрачається пильність людини. Ні в якому разі не залишайте без нагляду дітей у воді. Не варто подавати фальшиві сигнали тривоги та плавати наодинці, особливо якщо ви не впевнені у своїх силах. Днями співробітники рятувальної служби катером доправили на нікопольський берег молодого хлопця, який вирішив на надувному матраці переплисти  водосховище. Мешканець Енергодару не розрахував власні сили. Після профілактичної бесіди хлопець відправився додому суходолом.

Нікопольський пляж за останні роки набув привабливого вигляду. Тут постійно прибирають бросове сміття двірники, працюють душові кабіни та крани із питною водою. Облаштовані громадські туалети, урни, лавочки, переодягальні. Пісок чистий, акваторію пляжу перед початком купального сезону обстежили. Бажаємо усім відпочиваючим на воді бути свідомими та обачливими. Гарного відпочинку та зберігайте чистоту навколо!

Read 146 times

Ми у соц-мережах

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00