Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Вівторок, 09 липня 2019 10:00

УВАГА! Субсидія, оформлена влітку буде діяти і на опалювальний період. Кому необхідно подати документи та що чекає боржників?

В травні Управлінням самостійно призначено субсидію на наступний строк домогосподарствам, які отримували її в попередньому сезоні і, у яких відсутня заборгованість зі сплати послуг, без подання нових заяви та декларації.

На неопалювальний період субсидію розраховано на основі доходів, отриманих громадянами в III-IV кварталі 2018 року. На опалювальний сезон 2019-2020 рр. – субсидія буде розрахована на основі доходів за I-II квартал 2019 року.

Але, як і в минулі роки автоматично не перепризначено субсидію таким категоріям сімей:

  • сім’ям, яким субсидію було призначено не на всіх зареєстрованих, а тільки на фактично проживаючих в помешканні осіб;
  • сім’ям, де є непрацюючі особи працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони мали доходи менші мінімальної заробітної плати;
  • сім’ям, в яких відбулися зміни у складі сім’ї протягом останнього року;
  • орендарям житла та внутрішньо переміщеним особам.

Таким сім’ям необхідно надати повторно до управління соціальної політики Заяву та Декларацію про доходи. Прийняте рішення про призначення субсидії буде дійсним і на опалювальний період. Тому, рекомендуємо вищезазначеним категоріям громадян, не чекаючи початку опалювального періоду, оформляти субсидію вже сьогодні.

Чи призначено субсидію, якщо є борги за комунальні послуги?

Більше 1110 домогосподарствам міста автоматично субсидію на новий термін з 01.05.2019 року не подовжено через наявність боргів за комунальні послуги понад один місяць на суму від 340 грн (20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян).  Отримуючи на руки гроші, але вчасно не сплативши за житлово-комунальні послуги, такі сім’ї залишаться без субсидії, доки не сплатять борг.

Громадянам, у яких є борги, після їх погашення або укладення договору реструктуризації потрібно буде знову звернутися із Заявою та Декларацією про доходи до Управління.

При цьому, той, хто допустив прострочення оплати, отримавши субсидію готівкою, надалі отримуватиме її тільки в безготівковій формі.

Чи призначено субсидію працездатним особам, які не працюють?

Ні. Надзвичайно жорсткі умови щодо людей, які не працюють: їм субсидію не призначається.

Чи залишились дві форми виплати субсидії?

Так, і надалі будуть існувати готівковий та безготівковий механізми виплати  житлової субсидії.

Субсидію, як і раніше, виплачуватимуть готівкою: пенсіонерам на пенсійну картку чи через Укрпошту, всім, хто ще не на пенсії – через Ощадбанк.

НАГАДУЄМО, що отримавши субсидію готівкою, за спожиті послуги  необхідно платити самостійно в повному обсязі.

УВАГА!  Кошти перераховані для виплати субсидії готівкою до Пенсійного фонду України або до АТ «Ощадбанк» зберігаються на рахунках один місяць, а потім невиплачені отримувачам житлової субсидії кошти повертаються на рахунок Мінсоцполітики.

Ті сім’ї, які, станом на травень-червень мали борги за комунальні послуги після погашення боргу, переводяться на безготівкову форму виплати субсидії (через Ощадбанк).

Без звернення до "Ощадбанку" можна зареєструватися на сайті банку https://www.oschadbank.ua/ua/sd або через Контакт-центр Ощадбанку за                  тел.:  0 800 210 800 (безкоштовно зі стаціонарних або мобільних телефонів).

Чи необхідно сім’ям, члени сімей яких не зареєстровані за адресою домогосподарства  ((чоловік ( дружина) зареєстровані окремо)) подавати нову заяву?

Якщо в минулому періоді Ви декларували доходи чоловіка (дружини), то  на наступний термін, з 01.05.2019 року, Управління самостійно перерахує субсидію. Якщо Ви не декларували доходи чоловіка (дружини) в минулому періоді або за цей період у Вас змінився сімейний стан, то заява та декларація подаються в обов’язковому порядку.

Нагадуємо, що якщо раніше, до 01.05.2018 року, чоловік, дружина або їхні неповнолітні діти були зареєстровані і проживали в різних приміщеннях, то кожен з них мав право на отримання житлової субсидії на своє житло з урахуванням власних доходів, то внесені зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій (пункти 9, 10) повністю змінили цей принцип.

Тепер при оформленні субсидій потрібно декларувати доходи всіх членів сім’ї (подружжя та неповнолітніх дітей), особливо тих, які зареєстровані за іншими адресами.

Востаннє, нагадуємо, що громадянин, якому призначено житлову субсидію, зобов’язаний протягом 30 календарних днів проінформувати Управління про обставини для перерахунку призначеної житлової субсидії, зокрема про зміну складу зареєстрованих у приміщенні членів домогосподарства, їх соціальний статус та всі зміни, що стосуються  переліку отримування послуг та умов їх надання.

У разі зміни складу зареєстрованих (фактично проживаючих) у житловому приміщенні (будинку) осіб, складу сім’ї члена домогосподарства подаються нові заява та декларація.

За отриманням інформації звертайтесь до Управління за адресою: вул. Отаманська, буд. 2, тел. (066) 9483106.

Управління соціальної політики

Read 381 times

Ми у соц-мережах

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00