Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

П'ятниця, 29 листопада 2019 14:17

В їдальні школи № 24 з’явився шведський стіл

  • Image Gallery

У загально освітній школі № 24 стартував цікавий проєкт. Відтепер в шкільній їдальні функціонує нова роздача їжі у вигляді шведського столу.

– Протягом кількох років послуги гарячого харчування в школах нашого міста надає фірма Нікмаркет Стандарт, – розповідає начальник відділу освіти і науки НМР Олена Селютіна. – За роки нашої співпраці за кошти фірми зроблено декілька капітальних та поточних ремонтів харчоблоків. У цьому році ми вели переговори щодо запровадження послуги шведського столу. У школі № 24, за кошти підприємців, був повністю оновлений роздаток.

Наразі учні можуть самостійно обирати ті страви, які їм більш до вподоби. Розширення асортименту страв стало можливим завдяки тому, що тут встановили марміт – спеціальне пристосування, призначене для підтримки готових страв у теплому стані, що не вимагає багаторазового нагрівання, отже може краще зберегти смакові якості.

– Марміт має різні секції. Наприклад, гарячі страви стоять у контейнерах з підігрівом на потрібній температурі, а в холодильній установці стоять всі салати та десерти, – роз’яснює представник товариства Нікмаркет Стандарт Ольга Рябік. 

Страви в їдальні школи № 24 не поступаються ресторанним. Крім великої кількості гарячих перших та других страв, різноманітних салатів, тут є широкий вибір смачної випічка та тістечок. Все це робиться для того, щоб школярі вчасно приймали свіжу якісну їжу.

Бажаючих поїсти під час перерви в шкільній їдальні стало набагато більше.

До речі, цей новий проєкт привчає школярів до культури харчування. Тут навіть є невеличкий затишний куточок у вигляді кафе, що дуже подобається дітям.

В інших школах Нікополя також планується впроваджувати цей цікавий проєкт під назвою шведський стіл.

Прес-служба Нікопольської міської ради

Read 248 times

Ми у соц-мережах

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00