Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

П'ятниця, 01 листопада 2019 16:32

В медичних закладих міста розпочався опалювальний період

2 дні поспіль начальник відділу охорони здоров'я інспектував температурний режим стаціонарних відділень медичних закладів міста. Так ми відвідали Нікопольську міську лікарню №1 за адресою пр. Трубників,50 та стаціонарне відділення Нікопольської міської лікарні №4. Те, що у відділеннях тепло, можна помітити і по персоналу, який вдягнений у легку форму одягу. У кардіологічному відділенні загалом знаходяться пацієнти похилого віку та в тяжкому стані. Гінекологічне відділення Нікопольської міської лікарні №1 теж дає хороші показники температурного режиму.

Не оминули увагою і Нікопольську дитячу лікарню на вул. Електрометалургів. Тут для маленьких пацієнтів особливо важливо бути у комфорті та теплі. У палатах в середньому 22 градуси.

Серед тижня температура повітря опускалась вночі нижче нуля, і це як найкраще було для перевірки рівня тепла у медичних закладах. У ході так званого рейду, Відвідали Нікопольську міську психоневрологічну лікарню. Тут ситуація з теплом у приміщенні дуже позитивна, адже систему опалення було прочищено за міський кошт та встановлено 25 металопластикових вікон, що значно покращує рівень надійності енергозбереження.

Міську лікарню № 4 (денний стаціонар) відвідує велика кількість пацієнтів, які приходять на процедури, що потребують тимчасового перебування в на лікарняному ліжку. Тут температура у палатах та кабінетах лікарів 20-22 градуси, у коридорах – 18-19 градусів, що повністю відповідає нормам.

Нікопольський пологовий будинок -  місце, де на світ зявляються маленькі нікопольці. Новонароджені потребують особливого догляду, а новоспечені матусі заслуговують на комфортні умови перебування у лікарні. У приміщенні дуже тепло, пацієнти та медперсонал у легкій одежі. Температура у палатах 23 градуси в середньому.

Підсумовуючи тижневу перевірку можна сказати, що нині нікопольці мають комфортні умови перебування у стаціонарних відділеннях лікарень.

Read 181 times

Ми у соц-мережах

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00