Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Понеділок, 10 червня 2019 12:18

В Нікополі на алеї проспекту Трубників планується висадити нові дерева

В минулому році на бульварній частини проспекту Трубників: від вулиці Богуна до вулиці Станіславського, були проведені капітальні роботи з благоустрою, після яких в нашому місті з’явилося гарне місце для прогулянок і відпочинку нікопольців. Але є бажання оновити всю алею на проспекті Трубників. В цьому році в планах ділянка від вулиці Станіславського до площі Незалежності. Тут планується висадити павловнію – швидкоростуче дерево. При сприятливих умовах в перший рік воно виростає від трьох до п’яти метрів, потім кожного року ще на півметра.

– Якщо тополя вважається рекордсменом з переробки вуглекислого газу, то павловнія переробляє його в два рази більше, – розповідає заступник директора КП «Міське паркове господарство» Олександр Разін. – За габаритами як каштан, живе до ста років, цвіте дуже красиво: термін цвітіння три тижні, квіти павловнії біло-бузкового кольору.

Для того, щоб висадити нові дерева, треба прибрати старі. Та чи підтримують цю ініціативу активні нікопольці, які завжди відстоюють зелені насадження нашого міста.

– Безумовно підтримуємо, але тільки з урахуванням максимального збереження зелених насаджень, які тут є. По всьому місту нам потрібно садити тисячі дерев, – наголосив голова спілки «Громадянський дозор» Юрій Бабінін. – Якщо КП «Паркове господарство» готове це робити, готове нормально обслуговувати зелені насадження, тоді потрібно йти вперед.

Прес-служба Нікопольської міської ради

Read 152 times

Ми у соц-мережах

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00