Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

П'ятниця, 02 серпня 2019 11:20

В Нікополі почали зносити дерева

Дерева очищають повітря від шкідливих викидів промислових підприємств і автомобілів. Завдяки їм ми дихаємо свіжим повітрям, а в спеку можемо сховатися в тіні від палючих променів сонця. Але, на жаль, як і все живе, дерева мають свій термін життя. Коли він підходить до кінця, з корисного дерево перетворюється на аварійне. Воно являє неабияку загрозу здоров'ю, а іноді й життю громадян.

Аварійними вважаються засохлі старі дерева, з трухлявими або розколотими стовбурами, пошкодженим корінням. Також до аварійних відносяться насадження, гілки яких чіпляються за дроти, стовпи, дахи та балкони будинків. В нашому місті досить багато сухих або аварійних дерев і ось нарешті розпочалося їх знесення.

Постійно діючою комісією з обстеження зелених насаджень було проведено обстеження аварійних, сухостійних та фаутних (хворих) дерев і території парків та скверів Нікополя, – розповідає начальник відділу екології НМР Наталя Топчій. – Складено відповідний акт, який погоджено з Державною екологічною інспекцією в Дніпропетровській області, винесене рішення виконавчого комітету, що надає право на виконання робіт з видалення дерев.

Знесення аварійних дерев буде проводитися біля доріг, на прибудинкових територіях, а також в парках та скверах. Наразі відповідні роботи ведуться в парку Перемоги, де планується провести реконструкцію.

За проектом ми повинні були знести понад 300 дерев, але екологічна інспекція однозначно відповіла «ні», – коментує заступник міського голови Сергій Тихенко. – Після переговорів з проектантами, ми зійшлися на тому, що складемо акти тільки на сухі та фаутні (хворі) дерева. Всі інші дерева вони обійдуть плиткою і буде зелена зона.

Отже видаляють тільки сухі та хворі дерева. Вони позначені червоним хрестом. Знесення дерев проходить поетапно: спочатку дерева спилюють, потім проведуть корчування пнів, далі підрядники вивезуть гілки та приберуть територію.

В умовах тендерної закупівлі цієї послуги обов'язкове корчування пенька та вивіз всіх гілок на полігон. Ми не підпишемо жодного акту без виконання цієї послуги, – говорить Сергій Тихенко.

Тільки знесенням робота не закінчиться. Восени в Нікополі замість старих та аварійних обов’язково висадять нові дерева.

Прес-служба Нікопольської міської ради

Read 259 times

Ми у соц-мережах

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00