Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Вівторок, 29 жовтня 2019 17:51

В Нікополі пройшов осінній фестиваль-ярмарок

Минулої суботи на центральній алеї парку Перемоги гудів-гуляв Нікопольський ярмарок. Організатори заходу: Нікопольська міська рада та Нікопольська комерційно-індустріальна палата.

Відкривав ярмарок купець першої гільдії Ігнатій Іванович Єрлашов. На ярмарку були представлені товари та вироби від майстрів з різних міст України: унікальний керамічний посуд, крафт-продукти та напої, мед та продукція з меду, асортимент сирів домашнього виготовлення, солодощі, трав’яні чаї та багато іншого.

Також всі бажаючі мали змогу продегустувати такий ароматний напій як глітвейн, який готували з різними фруктами та спеціями та покуштувати справжній козацький куліш, який приготували у великому 100-літровому казані.

Святковий концерт підготували творчі колективи нашого міста та Нікопольського району. Для тих, хто прийшов на ярмарок крім різноманітних товарів підготували вікторини, конкурси та розіграші призів, веселі змагання, козацькі ігри та розваги.

Під час ярмарку відбувся благодійний збір домашньої консервації та інших продуктів для учасників АТО. Волонтери передадуть їх в зону Операції об'єднаних сил України та у військові шпиталі.

Серед цікавих подій ярмарку – відкритий Чемпіонат з барбекю, в якому взяли участь чотири команди: з Дніпра, Запоріжжя та Нікополя. Кожен готував м’ясо на грилі або на мангалі за власним рецептом, секрет якого нікому не розкривав. Суддями смачних змагань стали всі, хто завітав на ярмарок. Люди дегустували шматочки нарізаного м’яса і віддавали свій голос за ту команду, чия страва їм більше сподобалась. Після підрахунку голосів, переможцем чемпіонату з барбекю стало нікопольське кафе «Чумацький шлях».

Нікопольцям та гостям нашого міста Нікопольський ярмарок до вподоби. І це зрозуміло: покупки за вигідними цінами, смачна їжа, безпрограшна лотерея, українські пісні, веселі ігри та цікаво проведений час – все це сприяло гарному настрою.

Зараз, у час коли забуті традиції набувають нового життя, Нікопольський ярмарок цілком може стати цікавим культурним заходом та брендом нашого регіону.

Прес-служба Нікопольської міської ради

Read 577 times

Ми у соц-мережах

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00