Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

6 Awetive Megadeal Sportson Center Ispolkom 7 8 9 10 11 12
01 / 12

6

02 / 12

Awetive

Corporate Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
03 / 12

Megadeal

eCommerce Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
04 / 12

Sportson

Sports Template

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Read More
05 / 12

Center

06 / 12

Ispolkom

07 / 12

7

08 / 12

8

09 / 12

9

10 / 12

10

11 / 12

11

12 / 12

12

Понеділок, 08 жовтня 2018 16:06

В Нікополі пройшов V етап Кубку України серед сеньйорів та ветеранів більярдного спорту

Змагання з більярду в нашому місті вже стали доброю традицією. Днями Нікополь зустрічав учасників V етапу Кубку України серед сеньйорів та ветеранів більярдного спорту. Близько 50 більярдістів з Києва, Харкова, Одеси, Дніпра, Запоріжжя, Івано-Франківська, Луцька, Шаргорода та інших міст нашої держави завітали до Нікополя за новим більярдним досвідом, рейтинговими очками та гострими турнірними відчуттями.

Організатор змагань: один з засновників більярдного клубу «Арктика-Прем'єр», директор осередку обласної федерації більярдного спорту України, чинний майстер спорту Олександр Новіков.

Склад учасників був досить сильним, тут були присутні багаторазові чемпіони України, чемпіони Європи та світу.

Це мій улюблений вид спорту, я вважаю, що він дуже корисний для всіх в плані розвитку як фізичному, так і інтелектуальному. Тому я хочу, щоб в нашій країні більярд розвивався і з кожним роком більярдних клубів і шкіл ставало більше, тренера були більш висококваліфікованими, ну і звичайно, щоб призові фонди на турнірах росли, – розказав перед початком змагань багаторазовий чемпіон України, срібний чемпіон світу, майстер спорту міжнародного класу з міста Одеса Олег Мачтаков.

В поєдинках брав участь легенда більярдного спорту: чинний чемпіон СРСР, чемпіон світу та чемпіон Європи серед ветеранів, заслужений майстер спорту міжнародного класу Анатолій Маліванчук з міста Шаргород.

– Я вигравав дуже багато турнірів, в тому числі був чемпіоном СРСР, – розповів Анатолій Маліванчук. – Я дуже дорожу цим званням, більше ніж званням чемпіон світу або чемпіон Європи серед ветеранів, тому що це більшого варто. Зараз в чемпіонаті світу беруть участь сім країн, а тоді, в чемпіонаті СРСР, 17 країн брали участь.

Анатолій Маліванчук – самоучка, почав грати в більярд з 12 років, його стаж більярдіста складає більше 50 років. Чому він обрав більярд та чи складна це гра?   

– Дуже складна, красива, надійна і розвиває, і будь-якому віку покірна, – відповів Анатолій Маліванчук. – Мені вже за 70, але я тримаюся, сукно зелене мене тримає, якщо я його не побачу, мені буде погано, я все життя присвятив цьому.

Змагання V етапу Кубку України серед сеньйорів та ветеранів більярдного спорту тривали три дні. В фінал вийшли тільки найдостойніші. В кожній категорії визначилися вісім призерів, які отримали медалі, грошові призи та більярдні киї, надані постійним спонсором змагань, компанією «АС».

Переможцем V етапу Кубку України серед сеньйорів став Олександр Клімов з Вінниці, а серед ветеранів перемогу отримав Володимир Лучинський з Києва. Кращим гравцям в категорії «ветерани більярдного спорту» депутат Нікопольської міської ради Вадим Колесник вручив пам’ятні призи.

Прес-служба Нікопольської міської ради

Read 255 times

Ми у соц-мережах

Нікопольська міська рада
inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua

Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, Україна

(0566) 68-03-00